loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > خبرهای کوتاه و سیستم هوشمند و شبکه و زیرساخت : صدور گواهینامه اماراتی ها توسط ربات‌ها هوشمند

صدور گواهینامه اماراتی ها توسط ربات‌ها هوشمند

ربات‌ها هوشمند در امارات در کسوت صادر کنندگان گواهینامه برای افراد ظاهر می‌شوند و تمامی تراکنش‌های حوزه خودرو نیز از طریق کانال‌های هوشمند انجام می‌شود.

صدور گواهینامه اماراتی ها توسط ربات‌ها هوشمند

به گزارش بک‌پرس، به نقل از گلف نیوز، فرماندهی کل پلیس امارات، دو ربات هوشمند را در مرکز خدمات صدور ویزا راه اندازی کرد تا هوش مصنوعی را در خدمت مشتریان به کار گیرد.

سرتیپ خالد محمد النعیمی، معاون مدیر کل عملیات پلیس در نیرو‌های پلیس امارات، گفت که راه اندازی دو ربات هوشمند در مرکز خدمات، بخشی از تلاش‌های رهبری برای تقویت هوش مصنوعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

اولین ربات‌ هوشمند، یک ربات سخنگو است که مشتریان را پذیرا می‌شود و در ورودی مرکز از آن‌ها استقبال می‌کند. همچنین به سؤالات عربی و انگلیسی پاسخ می‌دهد و اطلاعاتی را در مورد طیف وسیعی از خدمات مرکز، ارائه می‌دهد.

“اپل تا ۱۰ سال آینده هدست واقعیت افزوده را جایگزین آیفون می‌کند.”

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید.

مشتریان می‌توانند خدمات مورد نظر خود را برای پرس و جو یا سایر الزامات مانند باز کردن یک فایل ترافیک انتخاب کنند. یک ربات دیگر نیز با توجه به نوع خدمات، وظیفه رساندن مشتری به پیشخوان خدمات را در اختیار کاربران قرار داده است. این بخش اختیاری است و مشتریان باید شماره پیشخوان را در تبلت ربات وارد کنند تا به آنجا منتقل شوند.

مطالب مرتبط : ربات‌های پزشک ؛ ربات‌ها وارد حوزه پزشکی شده‌اند.”

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید