loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند

صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی اطلاعات و سرگرمی را برای خودروها معرفی می‌کند

صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی که داخل خودرو طراحی می‌شود، قابلیت تاشوندگی خواهد داشت.

ال‌جی امتیاز (پتنت) جدید صفحه‌نمایش تاشویی را برای سیستم اطلاعات سرگرمی خودروها در سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) ثبت کرده است. بدین‌ترتیب، صفحه‌نمایش منحصربه‌فرد تاشو اطلاعات و سرگرمی خودرو را به‌نمایش می‌گذارد.

صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی

به گزارش بک‌پرس، به‌نقل از گیزموچاینا، براساس این صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی اطلاعات سرگرمی خودرو شبیه به گوشی تاشویی است که ال‌جی اوایل امسال به‌نمایش گذاشت. باوجوداین‌، برنامه‌ی گوشی تاشو به‌پایان رسیده است و به‌نظر می‌رسد درحال‌حاضر ال‌جی روی گجت‌های تاشو برای خودروها و سایر دستگاه‌های سرگرمی تمرکز کرده است.

تشخیص چهره با هوش مصنوعی «کلیرویو» در آمریکا مجوز را دریافت کرد
در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخوانید

با نگاهی به دستگاه، پنل نمایشگر سیستم اطلاعات سرگرمی تاشو خودرو از صفحه‌نمایش کوچک‌تر به صفحه‌نمایش بزرگ‌تر باز می‌شود. نکته‌ی جالب این است که پنل مذکور می‌تواند محتوا را حتی هنگام تا یا باز شدن صفحه‌نمایش نمایش دهد. گفته می‌شود این ایده از فناوری صفحه‌نمایش رول‌شونده‌ی محبوب در گوشی هوشمند قابل‌چرخش خود شرکت در سه‌ماهه‌ی اول ۲۰۲۱ الهام گرفته شده است.

ازآنجاکه صفحه‌نمایش تا می‌شود، انتظار می‌رود هنگام بازشدن مقداری فضا را حفظ کند. هنوز ویژگی‌های دستگاه مشخص نشده است؛ اما انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن افشا شود.

در اخبار مرتبط، ال‌جی اوایل این ماه اعلام کرد که وب‌سایت توسعه‌دهندگان اندروید را در ۳۱ دسامبر (۱۰ دی ۱۴۰۰) تعطیل خواهد کرد. این بدان معنا است که پس از تاریخ یاد‌شده، کاربران ال‌جی نمی‌توانند بوت‌لودر (bootloader) گوشی‌های ال‌جی را اجرا کنند.

صفحه‌نمایش تاشونده ال‌جی

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید