loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و خبرهای کوتاه و زندگی هوشمند : صفحه نمایش هوشمند آمازون؛ ویژه کودکان

صفحه نمایش هوشمند آمازون؛ ویژه کودکان

تماس تصویری  با صفحه نمایش هوشمند آمازون ، Amazon Glow که ویژه کودکان طراحی شده و می‌تواند دیدی همه جانبه به کاربران ارائه کند.

به گزارش بک پرس، در طول چت‌های ویدئویی با پروژکتور صفحه نمایش هوشمند Amazon Glow کودکان را سرگرم و متمرکز کنید.

این صفحه نمایش هوشمند در حقیقت یک پروژکتور تعاملی و یک دستگاه تماس تصویری است.  یک روش جدید برای اتصال – Glow به طور منحصر به فرد طرح ها ، ویدئوها و فناوری های حس را با هم ادغام می کند تا یک تجربه مجازی ایجاد کند که احساس می کند با هم بودن حضوری، مهم نیست که چقدر دور هستید.

این مجموعه نمایشگر،   پازل، بازی، تصاویر و موارد دیگر را روی یک تشک سفید ۱۹ اینچی برای جلوگیری از سرگردان شدن بچه‌ها نشان می‌دهد. همه چیز که روی آینه‌های رومیزی روی تبلت نمایش داده می‌شود تا ارتباط تصویری را نشان دهد؛ بنابراین، پدربزرگ و مادربزرگ و نوه‌ها می‌توانند از بازی از راه دور در حین لذت بردن از مکالمات استفاده کنند.

تجربه دنیای فیزیکی از دریچه دیجیتال با صفحه نمایش آمازون؛

از طریق این صفحه نمایش هوشمند، کودکان قادرند از راه دور و صفحه نمایش کاملا فیزیکی با بزرگتر خود بازی کنند. آنها به صورت فیزیکی اقدام به بازی می‌کنند در حالیکه فرد دیگر از صفحه نمایش آنها را راهنمایی می‌کند.

Amazon Glow دارای مجموعه‌ای از کنترل‌های والدین برای ایمن نگه داشتن بچه‌ها به صورت آنلاین است. این صفحه نمایش به والدین این دسترسی را می‌دهد تا محتوای مورد استفاده را تنظیم کنند و مناسب با سن فرزند اطلاعات موجود در داشبورد را کنترل کنند. بعلاوه ، با بستن شاتر حریم خصوصی، فوراً دوربین ها و میکروفون های دستگاه را غیرفعال می‌شوند.

همچنین باید آن را روی تبلت تنظیم کنید تا اعضای خانواده بتوانند به صورت آنلاین با فرزند خود ارتباط برقرار کنند. به طور کلی، این صفحه نمایش هوشمند راهی هوشمند برای حفظ ارتباط خانواده شما در خانه‌های مختلف است. بچه‌ها دوست دارند بتوانند بدون از دست دادن وقت  با پدربزرگ و مادربزرگ خود بازی کنند، قیمت پیش خرید این محصول ۲۵۰ دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید