loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و اخبار بک‌پرس : فراخوان همکاری انجمن صنفی و کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی

فراخوان همکاری انجمن صنفی و کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی

انجمن صنفی و کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی ایران با هدف ایجاد مجموعه ی پویا از کلیه ی فعالان در زمینه های فناوری دیجیتال ، هوشمندسازی ، اقتصاد دیجیتال ، فناوری اطلاعات ، تکنولوژی ساختمان، صنایع دیجیتال، برندینگ، کارآفرینی، ایجاد و مدیریت و توسعه‌ی کسب و کار، تدوین استاندارد و سایر زمینه‌های مرتبط در سال 1400 تأسیس گردید.

با توجه به رشد تکنولوژی در سطح جهانی و ارتباط مستقیم صنایع با این روند و همچنین افزایش تمایل و تقاضای جامعه برای بهره گیری از تکنولوژی در جزئی‌ترین امور خود، فعالیت‌های انجمن به منظور یکپارچه سازی اطلاعات و همسوسازی فعالیت‌هایی که در این راستا صورت می‌پذیرد آغاز گردید .

انجمن صنفی و کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی به منظور رشد و توسعه‌ی کلیه‌ی دانش‌ها و فنون در این زمینه‌ها و ارائه‌ی بستر مناسب مشارکت و همکاری به تمامی فعالان و اعضاء در جهت تسهیل در اجرای اهدافشان و بهره گیری از اطلاعات و مهارت‌های رو به رشد جامعه و سازمان‌ها در این عرصه عضویت فعال می پذیرد .

در این راستا از کلیه‌ی شرکت‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، گروه‌های تجاری و بازرگانی و تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی فعال در این زمینه دعوت می‌نماید با عضویت در این انجمن علاوه بر بهره گیری از امکانات و تسهیلات موجود قابل ارائه به اعضاء ، در جهت افزایش سطح علمی و تخصصی خود و جامعه نیز حرکت نمایند .

فراخوان عضویت

انجمن صنفی و کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی در نظر دارد به منظور شروع فعالیت های خود در سطح کشور ، از میان کلیه ی شرکت ها ، مؤسسات ، سازمان ها ، گروه های تجاری و بازرگانی و تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی ، عضوگیری نماید .

“جهت دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت در انجمن می‌توانید به نشانی :  www.aidt.ir مراجه کنید.”

منشور سازمانی انجمن

 • رعایت اصول اخلاقی و انسانی
 • رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و احترام به حق مالکیت مادی و معنوی
 • رعایت عدل ، انصاف ، وفای به عهد و حسن خلق در اجرای وظایف صنفی
 • احترام به قانون ، برخورداری از وجدان کاری و رعایت موازین شرعی
 • متعهد به مسئولیت پذیری و نظم در کلیه ی امور انجمن
 • پذیرش و تعهد به اجرای کلیه ی مقررات و تصمیمات قانونی انجمن
 • رعایت اصول صنفی و احترام به حقوق کلیه ی مشتریان ، ذینفعان و اعضاء انجمن
 • کسب و حفظ رضایت مشتریان و ذینفعان به عنوان مبنای ارزیابی فعالیت ها
 • تلاش جهت ارتقاء خدمات صنفی با شیوه های مناسب و نوین
 • متعهد به تعامل سازنده ، هم افزایی ، اتحاد و مشارکت صمیمانه ( فکری ، اجرایی و … ) همراه با رقابت های دوستانه و مثبت در جهت نیل به اهداف عالی انجمن
 • تلاش در راستای ارتقای سطح علمی و مهارتی در چارچوب قوانین انجمن ، جهت احراز صلاحیت حرفه ای
 • تمرکز بر اهمیت و نقش اعضاء به عنوان سرمایه های اصلی انجمن

قوانین عضویت

لازم به ذکر است :

 • صلاحیت عضویت متقاضیان پس از تائید در هیأت مدیره ، از طریق ایمیل و تلفن همراه به آنها اعلام می گردد . ( پیام ارسالی شامل کد عضویت و گذرواژه جهت ورود به سایت می باشد )
 • پس از تائید عضویت ، متقاضی می بایست ظرف مدت 20 روز از تاریخ تائید صلاحیت نسبت به واریز حق عضویت و ورودیه به شماره حساب انجمن ( مندرج در سایت ) اقدام و فیش واریزی را در قسمت مربوطه در حساب کاربری خود بارگذاری نماید .

محورهای فعالیت انجمن :

همکاری با تشکل ها ، سازمان ها و نهادهای تصمیم گیر

مشارکت در تدوین استانداردهای تخصصی

برگزاری همایش ها و انتشار نشریه و رسانه ی تخصصی

همکاری با نهادهای بین المللی

برگزاری دوره های تخصصی و آینده محور

ایجاد مراکز آموزش حرفه ای

مزایای عضویت :

برخورداری از خدمات متعدد باشگاه اعضاء

برخورداری از خدمات مشاوره ای تخصصی ( مالی ، مالیاتی ، مدیریتی ، حقوقی ، برندینگ ، بارگانی و … )

برخورداری از خدمات پزشکی و سلامت

برخورداری از خدمات بیمه تکمیلی

برخورداری از خدمات ارائه ی فضای اشتراکی

امکان حضور در همایش ها و نمایشگاه ها و مسابقات مرتبط با فعالیت های انجمن

برخورداری از حق رأی و امکان شرکت در مجمع عمومی انجمن و انتخابات هیأت مدیره

برخورداری از صندوق قرض الحسنه و تعاونی مصرف

ارتباط دوسویه با اعضاء و سازمان های تصمیم گیر

ارائه ی پروانه عضویت

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت در انجمن می‌توانید

 به نشانی :  www.aidt.ir مراجه کنید.

کمیسیون های عمومی

کمیسیون های عمومی تحت دستور و با اختیار هیأت مدیره و طبق مقررات اساسنامه و در راستای اهداف انجمن تشکیل می گردد ؛ که هریک از کمیسیون ها در ابتدای جلسه دارای اهداف و کلیه ی برنامه های عملیاتی خود را به هیأت مدیره ارائه می نمایند.

رئیس هر کمیسیون از بین اعضاء تعیین می گردد که وظیفه ارائه ی کلیه ی مذاکرات صورت گرفته را در قالب صورتجلسه به هیأت مدیره به عهده دارد که در صورت غیبت رئیس، یکی از اعضای کمیسیون به انتخاب سایر اعضاء وظایف او را انجام خواهد داد؛ ( لازم به توضیح است که کمیسیون های عمومی موظفند حداقل هر ماه یک جلسه برگزار نمایند. )

همچنین در صورت صلاحدید ، رئیس کمیسیون با هماهنگی دبیر انجمن می تواند از کارمندان وابسته یا متخصصان مرتبط با موضوع جلسات کمیسیون ( شاغل در وزارتخانه ها ، بانک ها ، بنگاه های دولتی و خصوصی و … ) برای شرکت در جلسه دعوت به عمل آورند . کلیه ی پیشنهادات کمیسیون عمومی باید برای اجرایی شدن به تصویب هیأت مدیره برسد .

کمیسیون های عمومی شامل : حقوقی ، بیمه و مالیات ، فرهنگ و رسانه ، مسئولیت مدنی ، رفاهی و تسهیلات ، بین المللی و دپارتمانی می باشد .

کمیسیون های تخصصی

اعضاء انجمن متناسب با شاخه های فعالیت خود می توانند اقدام به ایجاد کمیسیون های تخصصی نمایند که وظیفه ی پیگیری اهداف انجمن در زمینه ای مشخص را به عهده دارند.

موضوع و چگونگی تشکیل کمیسیون های تخصصی بر اساس آیین نامه ای که توسط هیأت مدیره تدوین می گردد مشخص و اجرا خواهد شد . سایر بخش های مربوط به تشکیل جلسات مانند دستورالعمل کمیسیون های عمومی اجرا می گردد .

کمیسین های تخصصی با توجه به حوزه ی فعالیت انجمن به دسته های زیر تقسیم بندی می گردند : فناوری دیجیتال ، هوشمندسازی ، فناوری اطلاعات ، اقتصاد دیجیتال ، تکنولوژی ساختمان ، صنایع دیجیتال ، آموزش و توانمندسازی ، تجاری سازی و برندینگ ، اشتغال و توسعه ی کارآفرینی ، مشاوره ی مدیریت و کسب و کار ، طرح و برنامه ، بانوان ارزش آفرین ، جوانان کارآفرین ، تدوین استاندارد ، مراکز تخصصی .

·        کمیسیون حقوقی

در این کمیسیون که از دسته ی کمیسیون های عمومی می باشد در راستای کلیه ی مسائل حقوقی مربوط به انجمن و اعضاء صحبت و تحقیق می گردد .

·        کمیسیون بیمه و مالیات

در این کمیسیون درخصوص کلیه ی مسائل مربوط به بیمه و مالیات انجمن و اعضاء و نحوه ی بهینه سازی آن در راستای رفاه هرچه بیشتر اعضاء گفتگو ، تصمیم گیری و تلاش می شود .

·        کمیسیون فرهنگ و رسانه

در این کمیسیون اعضاء تلاش میکنند تا با بهره گیری از برنامه ها و ابزارهای ارتباطی موجود ، اطلاع رسانی ها ، معرفی ، تبلیغات ، فرهنگ سازی ، و سایر فعالیت های مرتبط با فعالیت های انجمن را انجام دهند .

·        کمیسیون مسئولیت مدنی
·        کمیسیون رفاهی و تسهیلات

این کمیسیون در تلاش است تا بر کمیت و کیفیت خدمات رفاهی عرضه شده به اعضاء بیفزاید ، همچنین تلاش می کند تا تسهیلات اعطایی به اعضاء با مزایای بیشتری از سوی ارائه دهنده همراه باشد .

·        کمیسیون بین المللی و دپارتمانی

در این کمیسیون کلیه ی امور بین المللی مرتبط با حوزه های فعالیتی انجمن و مسائل مربوط به دپارتمان ها و وزارتخانه ها و ارگان های دولتی بررسی ، پیگیری و انجام می گردد .

·        کمیسیون فناوری دیجیتال
·        کمیسیون هوشمندسازی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تعریف برنامه های کامپیوتری کاربردی در زندگی بشر ، این کمیسیون در تلاش است تا با حمایت از شرکت های فعال در این زمینه ، هوشمندسازی را هرچه بیشتر در جامعه رونق بخشد . چرا که این موضوع در امور حساس از بروز خطاهای انسانی جلوگیری می نماید .

·        کمیسیون اقتصاد دیجیتال
·        کمیسیون فناوری اطلاعات

کلیه ی فعالیت ها و امور مرتبط با IT و کلیه ی تولیدات و محصولات مورد استفاده ی این سیستم در این کمیسیون بررسی و جهت بهبود رویه مورد استفاده و حمایت قرار می گیرد .

·        کمیسیون تکنولوژی ساختمان

در این کمیسیون اعضاء تلاش میکنند تا درخصوص کلیه ی نرم افزارها و سخت افزارهای مورد استفاده در این صنعت مذاکره و انتقال نظر انجام دهند تا در ایران نیز این صنعت همپای پیشرفت تکنولوژی در دنیا رشد نماید .

·        کمیسیون صنایع دیجیتال

در این کمیسیون در راستای راه اندازی و حفظ و حمایت از صنایع دیجیتال در کشور و در بین اعضای انجمن فعالیت های گسترده صورت می پذیرد تا بستر مناسب و امن برای رشد و شکوفایی صنایع مرتبط فراهم باشد .

·        کمیسیون آموزش و توانمندسازی

این کمیسیون با هدف رشد و ارتقاء سطح علمی و مهارتی اعضاء و در نتیجه ارتقاء سطح فعالیت های انجمن  همگام با پیشرفت تکنولوژی در دنیا حرکت می نماید .

·        کمیسیون تجاری سازی و برندینگ

همان طور که از اسم کمیسیون مشخص است متمرکز بر تجاری سازی و برندینگ کلیه ی دستاوردهای انجمن و محصولات خدماتی و تولیدی اعضاء فعال عمل می نماید . از اهداف این کمیسیون تعریف بازارهای جدید و ایجاد نیاز در مخاطبین محصولات است .

·        کمیسیون اشتغال و توسعه ی کارآفرینی

این کمیسیون از طرح های عملی و دارای توجیه اقتصادی حمایت می نماید و بستر مناسب و شرایط و تسهیلات مطلوبی جهت کارآفرینی و اشتغال زایی به اعضاء ارائه می نماید .

 

دوره ها

هیأت مدیره ی انجمن صنفی کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی با توجه به تغییر استانداردهای جهانی و با هدف بهبود و ارتقاء سطح علمی و مهارتی اعضاء ، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی تخصصی متفاوت در سطوح مختلف می نماید که رشد تکنولوژی های موجود در کشور و همکاری اعضاء در رسته های کاری متفاوت از نتایج آن خواهد بود .

مسابقات

انجمن صنفی کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمند سازی این امکان را برای اعضاء خود فراهم آورده تا در کلیه ی مسابقات و نمایشگاه ها و همایش های مرتبط با حوزه ی فعالیت انجمن با شرایط خاص شرکت نمایند و از تخفیفات و مزایای تعریف شده بهره‌مند گردند .

چشم انداز

انجمن صنفی کارفرمایی فناوری دیجیتال و هوشمندسازی با هدف ایجاد خانواده‌ای بزرگ از شرکت ها ، سازمان ها ، تشکل ها و افرادی که در کلیه ی حوزه های مربوط به فناوری دیجیتال ، هوشمندسازی ، اقتصاد دیجیتال ، فناوری اطلاعات ، تکنولوژی ساختمان ، صنایع دیجیتال و در رسته های تجاری سازی ، برندینگ ، آموزش ، توانمند سازی ، کارآفرینی و مشاوره ی کسب و کار این شاخه ها فعالیت می نمایند تأسیس گردید .

چشم انداز انجمن ایجاد بستر مناسب برای هم افزایی و شکل گیری ارتباطات جدید میان اعضاء در راستای رشد و شکوفایی و انتقال تجربیات ، علوم و اطلاعات در بین خانواده ی انجمن می باشد ؛ که در این زمینه تلاش برای ایجاد محیط و شبکه ی دانش محور بر پایه ی توسعه ی اقتصاد دیجیتال از برنامه های انجمن خواهد بود.

علاوه بر آن کشف استعدادهای نهفته و ارائه ی فضا و بستر مناسب جهت تقویت آنها از دیگر چشم اندازهای انجمن می باشد . همچنین با رشد روزافزون تکنولوژی در سطح بین المللی و پیشرفت کلیه ی صنایع مرتبط، انجمن در نظر دارد با پیش بینی وضعیت آینده ی حوزه های مختلف در جامعه، بستر مناسبی جهت تثبیت جایگاه خود و کلیه ی اعضاء در بازار آینده فراهم آورد؛ و با برنامه ریزی و سرمایه گذاری های صحیح ، تعیین کننده ی زمان و چگونگی شکل گیری آنها در آینده باشد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید