loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > گزارش‌های خبری : تهران میزبان نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

تهران میزبان نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از 21 تا 24 دی‌ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. این فستیوال که همزمان با نهمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی (Midex) برگزار می‌شود، نخستین در نوع خود در ایران است.

به گزارش bacpress ، نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان در ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. مهندس سیدکاظم سیدمراد، رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری درباره برگزاری این رویداد و ضرورت برپایی آن گفت: «ضرورت و نیاز برای ایجاد ارتباط و پیوند مناسب میان معماران، طراحان و افراد صاحب ایده با سرمایه‌گذاران و سازندگان ساختمان، انجمن را بر آن داشت تا با برنامه‌ریزی رویدادی متفاوت نسبت به معرفی توانمندی‌های جامعه معماران، ایجاد ارتباط موثر بین معماران و صاحبان پروژه، معرفی معماران به سرمایه‌گذاران و ارتقای مهارت‌های‌ کسب‌وکار معماران از طریق برگزاری فستیوال اقدام کند.»

او در ادامه با اشاره به فرصت به‌دست آمده در این فستیوال برای برای نمایش برترین آثار جانبی و پروژه های شاخص معماری اظهار داشت که در این فستیوال همچنین فرصت شناسایی معماران صاحب ایده در چهار بخش:

1- ساختمان‌های مسکونی (تا 10طبقه)

2- ساختمان‌های ویلایی

3- تفریحی‌تجاری

4- طراحی داخلی

خواهد بود. همچنین طی چهار روز برگزاری فستیوال به‌صورت همزمان نشست‌ها و پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های مدیریتی حوزه معماری اجرا می‌شود.

اهداف نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان

مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از 21 تا 24 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود
مهندس سیدکاظم سیدمراد: نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان از 21 تا 24 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

رئیس انجمن کارفرمایی طراحی و معماری دستاوردهای این فستیوال را ارتباط با کارفرمایان و معماران، برندینگ، نمایش ملی آثار معماری، گردهمایی اعضای اکوسیستم معماری، ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران و سازندگان، پیشکسوتان، مفاخر و چهره‌های مطرح حوزه معماری و تحلیل و بررسی چالش‌ها و مشکلات معماری با حضور مسئولان دولتی و مجلس دانست و اهداف اصلی همایش را بر این اساس برشمرد:

  • توسعه تعامل و ارتباط تجاری معماران و سازندگان
  • نمایش توانمندی جامعه معماری ایران
  • دعوت از انجمن‌ها، پیمانکاران و کارفرمایان حوزه ساختمان
  • تبیین راه‌های همکاری موسسات و نهادهای دولتی و خصوصی
  • ارتقای مهارت‌های کسب‌وکار و درآمدزایی معماران
  • و ثبت حقوق آثار معماری

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در نخستین فستیوال ملی معماران و کارفرمایان می‌توانید به وبسایت فستیوال به نشانی www.archifestival.ir  مراجعه کنید.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید