loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > بلاک چین و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و جدیدترین مطالب : فناوری بلاک چین و مرزهای جدیدی برای صنعت

فناوری بلاک چین و مرزهای جدیدی برای صنعت

در حال حاضر، فناوری بلاک چین محرکی برای وسایل سرمایه گذاری تلفیقی است که کاستی های فرآیندهای قدیمی را برطرف می کند.  ساختار جدید BTF فرصتی را برای صنعت ایجاد می کند تا در یک عصر انقلابی جدید پیشروی کند و مسیری را برای سایر وسایل سرمایه گذاری ثبت شده برای راه اندازی و توکن سازی در زنجیره ایجاد می کند.  فناوری بلاک چین سیستم مالی جهانی را متحول خواهد کرد و در نهایت زیربنای همه صنایع در آینده خواهد بود.

فناوری همواره کاتالیزوری برای دگرگونی و رشد محصولات مالی بوده است که اغلب منجر به بازتعریف لحظات می شود.  به گزارش بك پرس، به نقل از بلاك كريپتو، فن‌آوری‌های جديد مفهوم سودمندی ما را عمیقاً به چالش می‌کشند و امکاناتی را که قبلاً تصور نمی‌شد تحریک می‌کنند.

فناوری بلاک چین و بهبود چشم اندازهای مالی

فناوری‌های جديد، بسیاری از صنایع را تحت تأثیر قرار داده اما ادغام اين فناورى ها با محصولات، فرآیندها و زیرساخت‌های كهن كه توسط فناوری قدیمی و مقررات سخت‌گیرانه آن ها تنظيم مى شود، كار دشوارى است.  بازارهای اوراق بهادار، تنظیم کننده و ارائه دهندگان بين اين خدمات هستند.  از آنجا که دو طرف برای حفظ تعادل و پيشرفت به یکدیگر وابسته هستند، تکامل اين ساختارهای سرمایه گذاری اغلب بسيار کند صورت مي گيرد.  با این وجود، فناوری بلاک چین یک پیشنهاد قانع‌کننده را معرفی می‌کند که به صنعت مالی، ابزار و انگیزه‌ای برای بهبود و تغيير مدل‌ها و روش‌های سرمایه‌گذاری قدیمی می‌دهد.

 

در سال 2018، Arca Labs چشم انداز مالی را تجزیه و تحلیل کرد و محصولات و فرآیندهایی را در نظر گرفت که فناوری بلاک چین می تواند بهبود بخشد.  قانون شرکت سرمایه گذاری (قانون 40) که اكنون به طور گسترده شناخته شده و به خوبی درک شده است، فرصتی برای نوآوری و بهبود کارایی عملیاتی و در عین حال کاهش ریسک را فراهم مى كند.

تلفیق صنودق سرمایه گذاری با بلاک چین

در واقع Arca راه حلی ایجاد کرد که فناوری بلاک چین را در ساختار سنتی را با صندوق سرمایه گذاری تلفیقی، که تحت قانون 40 تنظیم شده است، ترکیب می کند.  صندوق انتقال یافته با بلاک چین (BTF) اولین صندوق ثبت شده قانون سال 40 است که سهام را به عنوان اوراق بهادار دارایی دیجیتال منتشر می کند.  این سهام به طور کامل از طریق یک بلاک چین صادر، انتقال و بازخرید شود.

 

‏BTF نشان دهنده نسل بعدی ابزارهای سرمایه گذاری است که با عملکرد بهینه، فرآیندهای صدور و سرمایه گذاری مناسب، سیستم مالی جهانی را متحول می کند.

اوراق بهادار سنتی مانند صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) با بسته شدن بازار  و ساعت كارى محدود (ساعت 4 بعدازظهر) و وابستگی به بورس محدود ‌شده اند.  در حالی که تکرار بعدی سیستم مالی ما باید مزایای ETF و بهترین امور مالی سنتی را با ویژگی های منحصر به فرد فناوری بلاک چین ترکیب کند.  این انسجام می تواند برخی از برجسته ترین چالش های صنعت را حل کند: قابلیت انتقال و زمان.

 

‏BTF فناوری بلاک چین را در ساختاری که زیربنای ETFها است ادغام می کند و چارچوب قبلی آن را بهبود می بخشد و محصولی کارآمدتر  با افزایش زمان و هم چنين صرفه جویی در هزینه را ارائه دهد.  ترکیبی از بلاک چین‌های عمومی، بلاک چین‌های مجاز و (DLT)، چارچوب جدیدى را ایجاد می‌کند که به عنوان یک طرح اولیه عمل می‌کند و مسیری را، برای توکن‌سازی و صدور آن بر روی یک بلاک چین نشان می‌دهد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید