loader image

بیشتر بخوانید

لنزهاى تماسى هوشمند و ديدى متفاوت به جهان

بازار لنزهاى تماسى هوشمند می‌تواند آینده روشنی را برای خود رقم بزند.  دیدن جهان از طریق لنز هوشمند می‌تواند تجربه متفاوتی باشد. به گزارش بك پرس، به نقل از وردنشنال نيوز، در حال حاضر رقابت تنگاتنگى برای رسیدن به لنزهای چشم هوشمند در میان غول های بزرگ فناوری نظير شرکت های بزرگی مانند MojoLens، InWith یا Samsung، Sony یا Google كه پیشتازان اين عرضه هستند، وجود دارد و به زودی ممکن است جهان را از طریق لنزهای چشم هوشمند تماشا کنیم. بر اساس گزارش جدید تجزیه و تحلیل Global Market Vision، در پنج سال آینده، بازار لنزهای تماسی هوشمند جدیدی پدیدار خواهد شد و انفجاری از رشد را تجربه خواهد کرد.

لنزهاى تماسى هوشمندشرکت‌هایی که لنزهاى تماسى هوشمند معرفی کرده‌اند:

  • ‏لنزهاى تماسى هوشمند Mojo Vision:

شرکت مستقر در کالیفرنیا، اولین لنز تماسی کاملاً هوشمند در جهان را توسعه داده است. Mojo Vision همچنين، شرکای خود را Adidas Running Trailforks Wearable X، Slopes و 18Birdies معرفی کرده است. این لنز به نقطه عطفی در فرآیند توسعه، آزمایش و اعتبار سنجی خود رسیده است.

  • لنزهاى تماسى هوشمند Inwith

اولین لنزهای تماسی هوشمند نرم خود را در CES 2022 معرفی کرد. از عملکردهایی که اين انز هوشمند قرار است به ما ارائه دهد، مکانیزم فوکوس خودکار و اجرای سناریوی واقعیت افزوده، براى اولين بار ، است.

  • گوگل و سامسونگ نيز سال هاست که پایه و اساس لنزهای تماسی هوشمند را ایجاد کرده اند.

گوگل  در حال بررسی راه های مختلف برای بهبود مراقبت های بهداشتی است و یک سازمان تحقیقاتی بخصوص براى لنزهای تماسی هوشمند دارد.

 

 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید