loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار و اخبار بک‌پرس و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و سیستم هوشمند و شبکه و زیرساخت و فناوری هوشمند : نمایشگاه اکسپو 2020 دبی و شرکت Etisalat؛ رونمایی از جدیدترین شبکه اینترنتی

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی و شرکت Etisalat؛ رونمایی از جدیدترین شبکه اینترنتی

نمایشگاه اکسپو دبی ، اولین مشتری تجاری شرکت 5G Etisalat در خاورمیانه، آفریقا و آسیای جنوبی (MEASA) است و امارات متحده عربی را به عنوان پیشرو در زمینه فناوری و زیرساخت‌ها قرار می‌دهد.

سالن اختصاصی Etisalat Digital در سایت اکسپو 2020 دبی،  آمادگی شرکت را برای ارائه یک شبکه برتر و تجربه دیجیتالی به شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نشان میدهد.

محمد الهاشم ، مدیر فناوری اکسپو 2020 دبی ، گفت: “ما از افتتاح سالن دیجیتال Etisalat در نمایشگاه 2020 دبی بسیار خوشحالیم. همراه با Etisalat و دیگر شرکای فناوری، ما نه تنها معیارهای جدیدی در سرعت و ارتباطات در مقیاس جهانی تعیین می2کنیم ، بلکه یک طرح کلی برای آینده ایجاد می‌کنیم. با این  فناوری2های پیشرفته نحوه مدیریت شهرها و بهینه سازی روزمره را تغییر خواهیم داد.

مسعود شریف محمود، مدیرعامل، اتحادیه امارات متحده عربی، افزود: “ما مفتخریم که اکسپو 2020 دبی، بزرگترین رویداد جهانی که تا به حال در منطقه برگزار شده است را با پیشرفته‌ترین راه شبکه اینترنتی اینترنت 5G و فناوری متصل کنیم. این نقطه عطف در راستای چشم انداز Etisalat برای “هدایت آینده دیجیتال برای توانمندسازی جامعه” و تلاش مستمر آن برای افزایش شهرت امارات متحده عربی به عنوان پیشرو در نوآوری ، زیرساخت و توسعه است.

در نمایشگا اکسپو امسال، بازدیدکنندگان از یک تجربه دیجیتالی یکپارچه، پیشرفته و فراگیر با شبکه‌ای پیشرفته که منحصراً برای خدمت به نیازهای نمایشگاه، غرفه‌های شرکت کننده و بازدیدکنندگان ساخته شده است ، لذت خواهند برد. ”

Etisalat یک شبکه مدرن برای نمایشگاه 2020 دبی ایجاد کرده است تا نیازهای آن را برآورده کرده و خدمات مخابراتی را برای بازدیدکنندگان در طول این رویداد شش ماهه ارائه دهد.

افرادی که از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی دیدن می‌کنند از شبکه‌ای امن و قابل اعتماد باسرعت چشمگر اینترنت، در کل مساحت 4.38 کیلومتر مربع، نمایشگاه برخوردار خواهند شد. این امر به دلیل استقرار بیش از 8500 نقطه دسترسی تلفن همراه، بیش از 8000 نقطه دسترسی Wi-Fi ، 700 کیلومتر اتصال فیبر نوری ، بیش از 800 کیلومتر کابل کشی برای شبکه داخلی موبایل و شبکه Wi-Fi در سراسر نمایشگاه و غرفه ها با بالاترین توان انجام شده است.

Etisalat با ابداع نحوه ایجاد و یکپارچه سازی شبکه و زیرساخت‌های مخابراتی مطابق با موضوع اصلی سایت Expo 2020 دبی، تلاش ها و ملاحظات ویژه‌ای را در حفظ ارزش زیبایی اکسپو 2020 دبی انجام داده است.

Etisalat Digital خدماتی را برای پاسخگویی به نیازهای شرکت کنندگان بین المللی در زمینه فناوری ارتباطات اطلاعات (ICT) طراحی کرده است و با تیم Expo 2020 دبی همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که یک رویداد در چنین مقیاس جهانی دارای یک شبکه امن و کارآمد است.

در اکسپوی 2020، شرکت اتصالات دبی، طیف وسیعی از خدمات را به 192 کشور دارای غرفه ارائه می‌دهد. زیرساخت‌های این شبکه به صورت ابری و شبانه روزی مورد مانیتورینگ قرار می‌گیرد.

خدمات و راه حل های هوشمند در سراسر سایت برای تسهیل عملیات و امنیت سایت از طریق دوربین های مدار بسته با تغذیه زنده از طریق شبکه 5G برای اطمینان از ایمنی استفاده شده است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید