loader image
صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و حمل ‌و ‌نقل هوشمند و شهر هوشمند و هوش مصنوعی : موتور پرنده هاوربایک ژاپنی سال آینده به بازار می آید.

موتور پرنده هاوربایک ژاپنی سال آینده به بازار می آید.

یک موتور پرنده هاوربایک که می‌تواند با سرعت ۶۰ مایل برساعت (۱۰۰ کیلومتر برساعت) به مدت ۴۰ دقیقه حرکت کند، سال آینده با قیمت کمتر از ۵۰۰ هزار پوند به فروش می‌رسد.

به گزارش بک پرس، به نقل از techblog ، این وسیله نقلیه پرونده که Xturismo نام گرفته و توسط یک استارت آپ ژاپنی به نام A.L.I Technologies رونمایی شده، یک پرواز آزمایشی انجام داد.

سیستم هوشمند پرداخت با تشخیص چهره؛ جایگزین کارت بلیط مترو در مسکو؛
در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بک‌پرس بخواند.

تولید کننده مذکور تصمیم دارد ۲۰۰ موتور پرنده هاوربایک تک سرنشین بسازد که وزن هر کدام ۳۰۰ کیلوگرم خواهد بود. این دستگاه‌ها در نیمه نخست ۲۰۲۲ میلادی تحویل مشتریان داده می‌شوند.

علاوه بر آنکه می‌توان از این هاوربایک برای تفریح و سرگرمی استفاده کرد، قابلیت نجات مردم در حوادث دریایی را نیز دارند.

در پرواز آزمایشی، موتور پرنده هاوربایک چند فوت از زمین فاصله گرفت و به مدت یک دقیقه و نیم پرواز کرد. موتور پرنده هاوربایک مذکور دارای موتور احتراقی است و با کمک دو پروانه اولیه پرواز می‌کند که به جای چرخ‌ها قرار گرفته‌اند. علاوه برآن ۴ پروانه نیز در گوشه‌های وسیله نقلیه قرار گرفته‌اند تا ثبات برای آن فراهم کنند.

فناوری کنترل ارتفاعی که در این وسیله نقلیه به کار گرفته در پهپادهای بی سرنشین نیز به کار می‌رود.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید