loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > متاورس : مک دونالد به دنیای مجازی متاورس می‌پیوندد

مک دونالد به دنیای مجازی متاورس می‌پیوندد

شرکت آمریکایی فست فود با هامبرتو لئون – بنیانگذار مراسم افتتاحیه برند مد – برای ایجاد یک مجموعه زودیاک در دنیای مجازی متاورس همکاری کرد. او با این ابتکار  سال نو چینی  (مهمترین جشنواره چین از 1 فوریه تا 15 فوریه) را گرامی داشت.

بیشتر بخوانید: سامسونگ اولین فروشگاه مجازی در متاورس خود را افتتاح کرد

پیوستن فست فود زنجیره ای مک دونالد به دنیای مجازی متاورس

فست فود زنجیره ای مک دونالد ، طرفداران خود را قادر ساخت تا سال ببر را در دنیای مجازی متاورس جشن بگیرند.

سرآشپز لئون که یک فرد آمریکایی چینی-پرویی است که دیدگاه خلاقانه او عمدتاً توسط هویت بین فرهنگی او شکل گرفته است. او مک‌دونالد را به‌عنوان برندی توصیف کرد که «همیشه متعهد به پذیرش و جشن گرفتن جهانی بودن همه فرهنگ‌ها بوده است».

بیشتر بخوانید: آدیداس 22 میلیون NFT آدیداس در متاورس فروخت

الیزابت کمپبل – مدیر ارشد تعامل فرهنگی مک دونالد – معتقد است که این زمان مناسب برای شرکت او برای ورود به دنیای مجازی متاورس بوده است زیرا سال ببر نشان دهنده “شجاعت، قدرت و اعتماد به نفس” است.

فست فود مک دانلود  و سرآشپز لئون قرار است یک اسپات تلویزیونی تولید کنندکه در آن سال نو چینی را جشن گرفته و فرهنگ‌های مختلف را به نمایش بگذارند.
این جشنواره که سال نو چینی نیز نامیده می‌شود، یکی از مهم‌ترین تعطیلات در پرجمعیت ترین کشور جهان است. این چرخه جدید ماه را نشان می دهد و جشن ها می توانند تا 15 روز ادامه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: استودیو معماری Roar در دنیای مجازی متاورس

مک دانلود که به عنوان بزرگترین زنجیره فست فود در سطح جهان شناخته می‌شود که پس از پیوستنش به دنیای مجازی متاورس، اخیراً به یک نام برتر در فرهنگ رمزنگاری میم تبدیل شده است. اعضای انجمن اغلب از لوگوی شرکت برای قرار دادن آن بر روی افرادی استفاده می‌کنند که ممکن است در صورت سقوط بازار دارایی دیجیتال، سرمایه خود را از دست بدهند. ایده پشت این میم این است که مک دونالد همیشه فردی را استخدام می کند که بخواهد از پای خود عقب نشینی کند.

هفته گذشته، رابطه بین زنجیره و فضای کریپتو به سطح دیگری رفت، زیرا مدیرعامل تسلا – ایلان ماسک – قول داد در صورتی که شرکت Dogecoin (DOGE) را به عنوان روش پرداخت بپذیرد، یک “غذای شاد” در تلویزیون بخورد.

بیشتر بخوانید:کسب درآمد از متاورس

مک دونالد به طعنه ای به کارآفرین پاسخ داد که این کار را تنها در صورتی انجام خواهد داد که تسلا «grimacecoin» را بپذیرد (نامی ساختگی بر اساس «grimace» – شخصیتی که در بسیاری از آگهی‌های تبلیغاتی شرکت نشان داده شد).

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید