loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > دولت هوشمند و فناوری هوشمند : همزیستی کودکان خردسال و ربات‌های هوشمند در کره جنوبی

همزیستی کودکان خردسال و ربات‌های هوشمند در کره جنوبی

کره جنوبی، در حال آزمودن همزیستی خردسال و ربات‌های هوشمند در پیش دبستانی‌ها هستند تا کودکان را برای آینده‌ای با فناوری پیشرفته آماده کند.

به گزارش بک‌پرس،  به نقل از گاردین، ربات‌های ۲۵ سانتی‌متری که آواز می‌خوانند، می‌رقصند و کونگ‌فو کار می‌کنند، به عنوان ابزار‌های کمک آموزشی در ۳۰۰ مرکز پیش دبستانی  در سراسر سئول استفاده می‌شوند.

سئول آزمایش ربات‌های کوچک به‌عنوان وسایل کمک آموزشی در مهدکودک‌ها را آغاز کرده است، پروژه‌ای آزمایشی که به گفته دولت، به آماده‌سازی نسل بعدی برای آینده‌ای با فناوری پیشرفته کمک می‌کند.

شعر زیبای ربات هنرمند آیدا در پاسخ به کمدی الهی دانته
در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌ نوین بک‌پرس بخوانید.

ربات “آلفا مینی” که فقط ۲۴.۵ سانتی متر قد دارد و می‌تواند برقصد،   آواز و داستان بخواند و حتی حرکات کونگ فو را آموزش دهد، یکی از مهمترین ربات‌های آموزشی محسوب می‌شود. زیرا کودکان از این ربات به راحتی تقلید می‌کنند.

هان دونگ سئوگ، از بخش آموزش و پرورش کودکان در دولت سئول، به خبرگزاری فرانسه گفت: “در آینده، دانستن نحوه مدیریت هوش مصنوعی و ابزار‌های مرتبط بسیار مهم خواهد بود و ما کودکان را برای ورود به جهان آینده کمک می‌کنیم. ”

این روبات‌ها در ۳۰۰ مهدکودک و مرکز مراقبت از کودکان سئول آزمایش می‌شوند و دولت این برنامه را برای کودکان سه تا پنج ساله توصیه می‌کند.

 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید