loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > تازه‌ترین مطالب بک‌پرس و حمل ‌و ‌نقل هوشمند و خبرهای کوتاه و شهر هوشمند : هوشمندسازی حمل‌ و نقل عمومی با کاغذ برقی

هوشمندسازی حمل‌ و نقل عمومی با کاغذ برقی

به عنوان بخشی از یک استراتژی ملی برای هوشمندسازی حمل‌ و نقل عمومی ، نمایشگرهای کاغذی برقی جدید با ارائه اطلاعات دقیق اتوبوس به آنها، تجربه سفر بهتری را برای مسافران در سرتاسر پایتخت بحرین ایجاد می‌کند.


تاثیر طعم ها در کسب و کار های هوشمند 


کاربران اتوبوس در بحرین اکنون می توانند از زمان دقیق ورود و خروج و تجربه سفر بهبودیافته، پس از استقرار اولین سرویس الکترونیکی اطلاعات مسافران این کشور در ایستگاه های اتوبوس در سرتاسر پایتخت، بهره مند شوند. این پروژه به نمایندگی از دولت بحرین، به ویژه وزارت حمل و نقل و مخابرات، که مسئول اجرای زیرساخت های اداره شده توسط شرکت حمل و نقل عمومی بحرین است، انجام می شود.

نمایشگرهای جدید ایستگاه اتوبوس که جایگزین جدول‌های زمانی کاغذی شده‌اند، از کاغذ برقی خورشیدی استفاده می‌کنند تا زمان‌های دقیق ورود و خروج اتوبوس و همچنین اطلاعات مهم دیگر را برای مسافران در شلوغ‌ترین ایستگاه‌های مرکز منامه، بحرین ارائه کنند.

این پروژه بخشی از یک استراتژی ملی برای نوسازی حمل و نقل عمومی و تغییر تحرک برای همه کاربران است که به استراتژی توسعه پایدار کشور کمک می کند – که مستقیماً با هدف 11 از 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل متحد هماهنگ است. این سیستم به عنوان یک پله برای ارائه اطلاعات مسافران در زمان واقعی در کل شبکه حمل و نقل عمومی، با اولین پروژه مترو در خط لوله عمل می کند.

رودی دراموند، سفیر بریتانیا در بحرین، گفت: «[نمایشگرهای کاغذ الکترونیکی جدید] به مردم کمک می‌کند تا از شبکه اتوبوس به صورت انعطاف‌پذیر استفاده کنند و در آینده به مترو متصل شوند. استفاده از حمل و نقل عمومی برای انتقال انرژی و پایدارتر کردن شهرهای ما مهم است و این کمک هوشمندانه ای به آن است. Papercast به دلیل فناوری کاغذ برقی قوی که می تواند در برابر شرایط آب و هوایی سخت کشورهای حاشیه خلیج فارس مقاومت کند، به همراه سیستم مدیریت محتوای غنی آن برای ارائه سیستم جدید انتخاب شده است. پس از آزمایش موفقیت آمیز نمایش این شرکت در فرودگاه بین المللی جدید بحرین، شریک آن Spark City برنده مناقصه حمل و نقل عمومی بحرین شد. با استفاده از فناوری E-Ink، نمایشگرهای کاغذ الکترونیکی ایستگاه اتوبوس در سراسر جهان به خوبی ثابت شده است و بحرین به دیگر استقرارهای برجسته در منطقه خاورمیانه، از جمله ابوظبی، دبی، کویت، مکه و قطر می‌پیوندد.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید