loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > خبرهای کوتاه و شهروند هوشمند : هوشمندسازی شهر تهران ؛ دسترسی به سامانه API تهران

هوشمندسازی شهر تهران ؛ دسترسی به سامانه API تهران

به گزارش بک‌پرس و به‌نقل از تهران هوشمند؛ سازمان فاوای شهرداری تهران، با هدف تسهیل دسترسی شرکت‌های نوآ‌ور و استارتاپ‌ها به داده‌ها و هوشمندسازی شهر تهران ، سرویس‌های شهرداری سامانه API را به آدرس api.tehran.ir راه اندازی کرده است.
ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان، در سال‌های متمادی موجب شکل‌گیری منابع و بانک‌های اطلاعاتی ارزشمندی شده است. سازمان فاوای شهرداری تهران در جهت هوشمندسازی شهر تهران ، در تلاش است تا با ارائه این منابع در قالب API به شرکت‌های نوآور و استارتاپ‌های بخش خصوصی و سایر ارگان‌های بخش دولتی، از ظرفیت توسعه دهندگان خارج از شهرداری استفاده کرده و ضمن کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان، زمینه لازم را برای رونق بخشی به فضای کسب و کارهای حوزه خدمات شهری فراهم آورد.
در این پرتال، API های عرضه شده بر اساس موضوعات مختلف طبقه بندی شده و کاربر می‌تواند ضمن مشاهده توضیحات هر API درخواست خود را در خصوص دریافت سرویس ثبت نماید. کارشناسان سازمان فاوا بعد از بررسی درخواست‌های رسیده در حداقل زمان ممکن با درخواست کنندگان تماس حاصل کرده و ضمن طی مراحل اداری دسترسی‌های مورد نیاز را فراهم می‌نمایند.

خودرو برقی ایرانی پلاک‌گذاری شد؛ 

در رسانه تخصصی شهر هوشمند و فناوری‌های نوین بکپرس بخوانید

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید