loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و هوش مصنوعی : هوش مصنوعی به همه بخش‌ های جنگی و تجاری راه می یابد

هوش مصنوعی به همه بخش‌ های جنگی و تجاری راه می یابد

به گزارش بک پرس ، مرکز مشترک هوش مصنوعی برای تسریع در تصویب و ادغام هوش مصنوعی وزارت دفاع آمریکا از سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرد. در ابتدا هدف از تشکیل این مجموعه به عنوان یک مرکز عالی هوش مصنوعئ که منابع و ابزار‌های تخصصی را ارائه می‌دهد بود. اما مدیر جدید JAIC (مرکز مشترک هوش مصنوعئ) ژنرال مایکل گرون، گفت: “در حالی که تلاش‌های اولیه مرکز نتیجه داده، اما تلاش کلی به اندازه کافی تحول آفرین نبوده است و نیاز به رویکردی جدید دارد”.

هوش مصنوعی در چه بخش‌هایی کمک کننده است؟

گرون افزود: “اکنون نام مرکز به JAIC 2.0 تغییر کرده است و تلاش‌ها برای تصویب و تکثیر هوش مصنوعئ در کل بخش هاست”. او ادامه داد: “ما در تلاشیم تا هوش مصنوعئ را به همه بخش‌های جنگی و فعالیت‌های تجاری خود منتقل کنیم. مرکز JAIC باید طیف وسیع‌تری از کارکنان خود را درگیر هوش مصنوعئ کند. AI که مخفف artificial intelligence  یا همان هوش مصنوعی است به توسعه راه حل‌هایی در این مورد می‌پردازد و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۱ توانایی هوش مصنوعی به مراحل عملیاتی اولیه خود برسد”.

AIگرون در پایان افزود: “فناوری هوش مصنوعئ منبعی است که همه باید از آن استفاده کنند بخصوص برای محرومان و افرادی که در این زمینه تخصص فنی ندارند. با این وجود ما در حال بازسازی تعامل خود در داخل این مرکز هستیم و به طور فعال در جست و جوی مشکلات و کمک به موفقیت افراد هستیم”.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید