loader image
صفحه اصلی > خبرهای کوتاه : هوش مصنوعی پل ارتباطی بین فرهنگ ها

هوش مصنوعی پل ارتباطی بین فرهنگ ها

HeyGen چیست؟

HeyGen یک پلتفرم ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی است.به لطف هوش مصنوعی، اکنون می‌توانید به هفت زبان صحبت کنید. پلتفرم ویدیویی هوش مصنوعی HeyGen در لس آنجلس ابزار جدیدی را راه‌اندازی کرده است که صدای شما را از یک ویدیو شبیه‌سازی می‌کند و آنچه را که می‌گویید به هفت زبان مختلف ترجمه می‌کند.

نحوه استفاده:

این ابزار با نام Video Translate به شما امکان می‌دهد ویدیویی از خود را در حال صحبت به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، هلندی، هندی یا ژاپنی آپلود کنید.

الزامات بسیار ابتدایی هستند. به هیچ دوربین، میکروفون یا نرم‌افزار فانتزی نیاز ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید یک ویدیو حداقل 30 ثانیه‌ای از خودتان در حال صحبت به یکی از زبان‌های ذکرشده است.

با یک کلیک، HeyGen می‌تواند آنچه را که می‌گویید ترجمه کند و لب‌های شما را با صدای جدیدتان همگام‌سازی کند تا کلیپ نهایی تا حد امکان واقعی به نظر برسد.

شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید خروجی به زبان‌های اسپانیایی، فرانسوی، هندی، ایتالیایی، آلمانی، لهستانی، پرتغالی یا انگلیسی باشد.

معرفی:

Jon Finger کاربر توییتر ویدیویی را که در حال صحبت کردن به زبان انگلیسی ساخته بود با ترجمه‌هایی به دو زبان فرانسوی و آلمانی آپلود کرد. نتایج خیره‌کننده بود و از آن زمان این ویدیو بیش از 6 میلیون بازدید داشته است.

ابزار ترجمه ویدیوی هوش مصنوعی HeyGen که در 7 سپتامبر راه‌اندازی شد، به سرعت به یک پدیده جهانی تبدیل شد. این ابزار که به کاربران امکان می‌دهد ویدیوهای خود را از یک زبان به هفت زبان دیگر ترجمه کنند، با استقبال گسترده‌ای از سوی کاربران توییتر روبرو شد.

یکی از کاربران توییتر، Jon Finger، ویدیویی از خود در حال صحبت به زبان انگلیسی منتشر کرد که با ترجمه‌های فرانسوی و آلمانی همراه بود. این ویدیو بیش از 6 میلیون بازدید داشت و بسیاری از کاربران تحسین خود را از کیفیت ترجمه‌ها ابراز کردند.

با این حال، استفاده از ابزار HeyGen در حال حاضر با محدودیت‌هایی همراه است. کاربران رایگان باید در صفی قرار بگیرند که بیش از 141000 ویدیو در آن قرار دارد. این بدان معناست که ممکن است چندین روز طول بکشد تا ویدیوهای آنها پردازش شود.

HeyGen اعلام کرده است که در تلاش است تا ظرفیت GPU خود را افزایش دهد تا بتواند تقاضای کاربران را برآورده کند. کاربران پولی می‌توانند از این صف عبور کنند و ویدیوهای خود را در عرض 10 دقیقه دریافت کنند.

HeyGen همچنین اعلام کرده است که قصد دارد تا پایان سپتامبر از زبان‌های بیشتری پشتیبانی کند.

نتیجه گیری:

در مجموع، ابزار ترجمه ویدیوی HeyGen یک فناوری انقلابی است که پتانسیل تغییر نحوه ارتباط ما با یکدیگر را دارد. با این حال، محدودیت‌های فعلی آن می‌تواند برای برخی از کاربران آزاردهنده باشد.

 

adminbacpress

دیدگاهتان را بنویسید