loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > جدیدترین مطالب و شهروند هوشمند : پلت فرم شهروند شهر هوشمند برای حمایت از گردشگری محلی

پلت فرم شهروند شهر هوشمند برای حمایت از گردشگری محلی

پلتفرم آفریقای جنوبی با بودجه خصوصی یک عملکرد در شهر اضافه کرده است که هدف آن تشویق شهروندان برای ارتباط بهتر با جاذبه‌های محلی و مکان‌های دیدنی است.پلت فرم شهروند شهر هوشمند من در آفریقای جنوبی با بودجه خصوصی، خدمات خود را با عملکرد “در شهر” برای کمک به تقویت گردشگری محلی گسترش داده است.

My Smart City که توسط نرم‌افزار Acumen مستقر در آفریقای جنوبی توسعه و پیاده‌سازی شده است، یک پلت فرم شهروند شهر هوشمند محور است که ساکنان آن می‌توانند با ثبت مسائل مربوط به ارائه خدمات و ردیابی قطعنامه‌های درخواست‌های خود در زمان واقعی، تغییرات را اعمال کنند.


پروژه شهر هوشمند در فیلادلفیا را با ما بخوانید


اعضای جامعه

در ادامه فید اجتماعی اخیر، که اطلاعاتی مانند برنامه‌های کاهش بار و هشدارهای سایر اعضای انجمن را به اشتراک می‌گذارد، قابلیت In the City چهار دسته جدید اطلاعات را ارائه می‌دهد:

  1. بینش های محلی: شهروندان می توانند گزارش ها و آمار مربوط به حل مسئله را مشاهده کنند. این تفکیک شامل تعداد مشکلات رفع شده، زمان رفع آنها، تحلیل سنی مسائل باز و نحوه مقایسه بخش یا شهر آنها با سایرین است.
  2. خریدها: این عملکرد دسترسی به خدمات ارزش افزوده (VAS) را با خریدهای درون برنامه ای زمان پخش، داده و بلیط های لوتو باز می کند. خریدهای درون برنامه ای را می توان با خیال راحت انجام داد، زیرا زیرساخت یک راه حل پرداخت امن و رمزگذاری شده است. به زودی کاربران می توانند برق پیش پرداخت را خریداری کنند.
  3. مکان‌های مورد علاقه: قابلیت یک فهرست راهنمای دیجیتال با اطلاعات جاذبه‌های گردشگری مانند مکان‌های دیدنی، گالری‌ها، پارک‌ها و موزه‌ها را معرفی می‌کند. تمام جزئیات جاذبه، مانند ساعات معاملات، مکان و موارد دیگر، در دسترس خواهد بود.
  4. در شهر شما چه خبر است: به اطلاعات رویدادهای اجتماعی، ورزشی و موسیقی با قابلیت رزرو و پرداخت یکپارچه دسترسی پیدا کنید. «ما در مورد دسته‌بندی «در شهر شما چه خبر است» و مکان‌های دیدنی با پتانسیل ایجاد گردشگری محلی هیجان‌زده هستیم.

 

 

صنعت گردشگری آفریقای جنوبی یکی از سخت ترین آسیب ها در طول همه گیری بود. کندی موگوتسی، مدیر عامل Acumen Software، گفت: با ویژگی‌های In the City، شهروندان تشویق می‌شوند شهرهای خود را کشف کنند و از گردشگری محلی حمایت کنند. عملکرد جدید شهروندان فعال را از طریق دسته بندی “بینش های محلی” تشویق می کند. با دسترسی به بینش در مورد عملکرد بخش های شهرداری، شهروندان می توانند خود را در مورد آنچه در محله هایشان می گذرد آموزش دهند و عملکرد بخش های خود را با دیگران مقایسه کنند.

این بینش باعث ارتقای شفافیت و پاسخگویی و تقویت صدای شهروندان می شود.   یکی از اهداف ما همیشه تشویق شهروندان فعال بوده است که به موجب آن کاربران به عوامل تغییر تبدیل می شوند. Joao Zoio، مدیر عامل نرم افزار Acumen اضافه کرد: این ویژگی به کاربران امکان می دهد مشکلات را مشخص کنند، ایده های حل مشکل را به اشتراک بگذارند و از شهرداری ها از طریق شهروندی فعال حمایت کنند.

منبع : سایت smartcitiesworld

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید