loader image
صفحه اصلی > اخبار و اخبار بک‌پرس : پیکسل 8 دارای تعداد انگشت شماری از ویژگی های دوربین جدید مجهز به هوش مصنوعی است.

پیکسل 8 دارای تعداد انگشت شماری از ویژگی های دوربین جدید مجهز به هوش مصنوعی است.

دوربین  پیکسل 8 مجهز به هوش مصنوعی

گوگل ظاهرا در حال ارسال یک نظرسنجی برای Pixel Superfans است و بر اساس آن، ممکن است برخی از ویژگی‌های جدید دوربین مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت کنیم. اگرچه این ما را شگفت‌زده نمی‌کند، اما خوشحالم که گوگل ویژگی‌های بیشتری را به پیکسل 8 اضافه می‌کند، زیرا واقعاً می‌خواهم ببینم که هوش مصنوعی چگونه گوشی را حتی موثرتر کرده است. البته این نباید برای کسی تعجب آور باشد، زیرا با شناخت گوگل، این ویژگی ها به هر حال راه خود را به گوشی های جدید پیکسل باز می کردند.

پیکسل 8 احتمالاً برخی از ویژگی‌های مرتبط با هوش مصنوعی را ارائه می‌کند که تجربه را برای عکاسان بسیار بهتر می‌کند.
بر اساس نظرسنجی ارائه شده توسط گوگل، این اطلاعاتی است که ما در مورد آنچه پیکسل 8 ممکن است از نظر ویژگی های دوربین به جدول بیاورد، در اختیار داریم.

بر اساس اطلاعات، به نظر می‌رسد که پیکسل 8 دارای چندین ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود و من واقعا خوشحالم که شاهد ویژگی‌های بیشتری با هوش مصنوعی هستیم. به نظر می‌رسد که گوشی‌های جدید می‌توانند افراد را با تصاویر ترکیب کنند، و اگرچه ممکن است یک حقه به نظر برسد، اما من واقعاً از صدای این ویژگی خوشم می‌آید و امیدوارم وقتی بالاخره عرضه شد واقعاً خوب باشد.

علاوه بر آن، ما همچنین آموخته‌ایم که مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید در واقع به شما امکان می‌دهد تا در سایر ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی نیز مشارکت داشته باشید. برخی از اطلاعاتی که توسط کامیلا وویچیچوسکا به بیرون درز کرده است، موارد زیر را نشان می دهد:

با استفاده از ابزارهای خلاقانه ویرایش هوش مصنوعی گوشی خود که به شما امکان می دهد فوراً پس زمینه عکس، لباس افراد یا هر چیز دیگری را در عکس تغییر دهید، با عکس های تیم خود لذت بی پایان ببرید. این به این معنی است که پیکسل 8 به کاربران اجازه می‌دهد تا ویرایش‌های بسیار خوبی انجام دهند، بنابراین ما شاهد تعداد زیادی ویژگی در گوشی‌های جدید خواهیم بود.

هیچ یک از اینها نباید برای کسی تعجب آور باشد. گوگل از زمان Pixel 6 برای بهبود کلی ویژگی‌های مرتبط با هوش مصنوعی سخت کار کرده است و Pixel 8 که این ویژگی‌های جدید را دریافت می‌کند چیزی است که بسیاری از ما قبلاً می‌دانستیم. چیزی که من بیشتر به دیدن آن علاقه مند هستم این است که چگونه این ویژگی ها پس از خروج دستگاه ها در نهایت پیاده سازی می شوند و بعد از مدتی چقدر خوب می شوند. قرار است این گوشی‌ها در ماه اکتبر به طور رسمی معرفی شوند و در هفته‌های آینده می‌توانید منتظر جزئیات بیشتری باشید.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید