loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > جدیدترین مطالب و هوش مصنوعی : 10 ارز دیجیتال در حال استفاده با هوش مصنوعی

10 ارز دیجیتال در حال استفاده با هوش مصنوعی

10 ارز دیجیتال در حال استفاده با هوش مصنوعی

بازار ارزهای دیجیتال امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. تعداد سرمایه‌گذارانی که تمایل به ارزهای رمزنگاری‌شده را نشان می‌دهند، همواره سیر صعودی داشته است. این به اندازه کافی دلیل خوبی است که نشان می‌دهد چرا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هر روز در حال افزایش است. در این یادداشت، اجازه دهید در مورد 10 ارز دیجیتال برتر استفاده شده با هوش مصنوعی در سال 2022 صحبت کنیم.

  • PARSIQ

این پلتفرم نسل بعدی تمام چیزی است که در مورد نظارت و هوشمندی به آن نیاز دارید. این به این دلیل است که PARSIQ به دلیل ارائه ابزارهای تحلیلی برای فناوری بلاک چین در بسیاری از صنایع شناخته شده است. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که قرارداد توکن PARSIQ روی اتریوم منعقد شد. این به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که منابع را به اهداف بالاتر در سازمان خود اختصاص دهند.

  • Covalent

Covalent اخیراً به سرفصل اخبار تبدیل شده است، تنها به این دلیل که توانایی جمع‌آوری اطلاعات از ده‌ها منبع از جمله گره‌ها، زنجیره‌های داده‌ها را دارد. Covalent API سپس کاربران نهایی را با داده های شخصی شده توسط کیف پول منبع می کند.

  • Fetch.AI

این ارز دیجیتال در سال 2017 تأسیس شد. به عنوان آزمایشگاه هوش مصنوعی (AI) که یک شبکه یادگیری ماشینی باز، بدون مجوز و غیرمتمرکز با اقتصاد رمزنگاری می‌سازد، به رسمیت شناخته شد. نکته جالب توجه این است که Fetch.ai دسترسی به فناوری هوش مصنوعی را با یک شبکه بدون مجوز دموکراتیک تبدیل می‌کند.

  • SingularityNET

این یکی دیگر از پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی خدمات هوش مصنوعی را «ایجاد، اشتراک‌گذاری و کسب درآمد» کنند. با استفاده از SingularityNET، کاربران می توانند با استفاده از توکن ابزار بومی پلتفرم – AGIX، انواع خدمات هوش مصنوعی را مرور، آزمایش و خریداری کنند.

  • Vectorspace AI

تعجب می‌کنید که چگونه این به وجود آمد؟ خوب، این در بخش علوم زیستی سرچشمه گرفته است. آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (LBNL). این امکان تست آسان و سریع فرضیه ها و اجرای آزمایش ها با توان عملیاتی بالاتر را فراهم می کند.


عصر ساختمان های هوشمند را با ما بخوانید


  • Aion

Aion احتمالاً یکی از بهترین توکن‌هایی است که می‌توان هنگام ایمن‌سازی و دسترسی به شبکه برنامه‌های باز (OAN) به آن اعتماد کرد. جالب اینجاست که این یک شبکه عمومی است که برای همه در دسترس است. با وجود Aion، کاربران اکنون می توانند قراردادهای هوشمند را اجرا کنند، داده ها را ذخیره کنند و بین شبکه های مختلف به اشتراک بگذارند.

  • Dock

داک دارای یک بلاک چین مستقل و توکن پرداخت و انگیزه یکپارچه است که به نوبه خود راه را برای پذیرش و قابلیت همکاری یکپارچه هموار می کند. هدف آن حل مشکلات جهانی با داده های موجود و نحوه جمع آوری، اشتراک گذاری و کنترل آن است.

  • Davinci Coin (DAC)

این یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که بر روی پلتفرم اتریوم کار می‌کند و به اولین سرویس سپرده انتقال دارایی ترکیبی در صنعت کمک می‌کند که از سرمایه‌گذاران کریپتو و خریداران NFT در برابر تقلب و خطای انسانی محافظت می‌کند.

  • Bottos

به طور گسترده ای به عنوان یک زیرساخت غیرمتمرکز شناخته شده است که بر هوش مصنوعی تمرکز دارد. Bottos، یک پلتفرم مبتنی بر اجماع، مقیاس‌پذیر و آسان برای توسعه، مدل‌های هوش مصنوعی، قدرت محاسباتی و قابلیت‌های ذخیره‌سازی را از طریق داده‌کاوی و قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد.

  • Evai

آنچه قطعاً ارزش ذکر را دارد این است که Evai از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تولید رتبه‌بندی دارایی‌های رمزنگاری بی‌طرفانه در www.evai.io استفاده می‌کند. این رتبه‌بندی‌ها رتبه‌بندی معاملاتی کوتاه‌مدت را ارائه می‌کنند، در حالی که ارتقای آینده ارزش پایه بلندمدت هر دارایی کریپتو را مشخص می‌کند.

منبع : سایت analyticsinsight

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید