loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و زندگی هوشمند : باغچه هوشمند و تصفیه هوای منازل شما

باغچه هوشمند و تصفیه هوای منازل شما

آیا می‌خواهید کیفیت هوای خانه خود را بهبود بخشید و آن را زیبا کنید؟ باغچه هوشمند تصفیه هوای موسوم به «رسپیرا» نه تنها خانه را زیبا می‌کند، بلکه هوا را تصفیه می‌کند.

باغچه هوشمنداز هر طراح داخلی بپرسید، به شما خواهند گفت؛ خانه شما به یک گیاه احتیاج دارد. رسپیرا یکی از محصولات زیبا و کاربردی برای تزئین خانه‌های امروزی است. این باغچه هوشمند مانند یک تابلوی سه پایه است که گیاهان را به نمایش می‌گذارد و از یک طرح مدرن و هندسی برخوردار است. این محصول در دو رنگ وجود دارد: سفید و سیاه مات، بنابراین تقریباً در هر طراحی داخلی ترکیب می‌شود.

باغچه هوشمنداین محصول جالب و خلاقانه، هوا را به طور فعال از بخش فوقانی می‌کشد و گرد و غبار و ریزگرد‌ها را از بین می‌برد، این هوا سپس، از منطقه ریشه فعال بیولوژیکی گیاهان عبور می‌کند. در آنجا، ارگانیسم‌های مفید مواد شیمیایی و سموم موجود در هوا و آلودگی هوای داخل خانه را که در غیر این صورت تنفس می‌کنید، جذب و از بین می‌برند. در نهایت هوای فیلتر شده طبیعی از جلوی دستگاه آزاد می‌شود.

باغچه هوشمندرسپیرا با اینترنت اشیا فعال است. این بدان معناست که می‌توانید سیستم را به شبکه خانگی خود متصل کنید تا از هر کجا که باشید کیفیت هوا و سلامت گیاه را ردیابی کنید. این یک ویژگی به شما امکان می‌دهد دقیقاً میزان سالم بودن هوای خانه خود را ببینید و مراقب گیاهان نیز باشید.

باغچه هوشمندگیاهان می‌توانند روحیه شما را بهبود ببخشند. مطالعات نشان می‌دهد که خانه پر از گیاه می‌تواند باعث بهبود وضعیت رفاه بیماران قلبی و ریوی شود و باغبانی و مراقبت از گیاهان کمک می‌کند تا افکار شما را از چیز‌های استرس زا که ممکن است در زندگی شما اتفاق بیفتد دور کند. سازندگان رسپیرا معتقدند که محصول آن‌ها می‌تواند به بهبود کیفیت خواب کمک کند. از آنجایی که کیفیت هوا در اتاق خواب شما می‌تواند بر خواب شما تأثیر بگذارد، این نکته قابل تأمل است.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید