loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و تازه‌ترین مطالب بک‌پرس : طراحی گوشی هوشمند تاشوی اپل در ویدیو‌ جدیدی مشخص شد

طراحی گوشی هوشمند تاشوی اپل در ویدیو‌ جدیدی مشخص شد

دوره گوشی‌های هوشمند رو به اتمام است و گوشی‌های هوشمند تاشو ، ترند جدید کمپانی‌های تولید کننده خواهد شد. با این حال تا رسیدن به این زمان حداقل 10 سال دیگر زمان نیاز است. درحال حاضر بسیاری از کمپانی‌های اندرویدی مثل سامسونگ، هواوی و برند‌های متفرقه دیگر دست به ساخت گوشی‌های هوشمند تاشو شده‌اند. اما دنیای iOS تا به این لحظه هیچگونه تصمیمی در اینباره نداشت اما ظاهرا طراحی گوشی هوشمند تاشوی اپل در ویدیو تبلیغاتی فاش شده است.

به گزارش بک پرس، به نقل از تی نیوز، اگر شایعات درست باشد، باید شاهد رونمایی اپل از گوشی هوشمند تاشو باشیم. اما سوالی که برای تمام کاربران اپل پیش آمده است، طراحی و شکل این دستگاه است. از آنجایی که اپل در بسیاری از موارد سعی کرده است از کمپانی‌های دیگر الگو نگیرد، کار خود را برای طراحی یک گوشی هوشمند تاشو نیز سخت کرده است. طراحی گوشی هوشمند تاشوی اپل تا به این لحظه به چندین حالت شایعه شده است که درصد بالایی از آن‌ها، طراحی را شبیه به Galaxy Z Flip دانسته‌اند.

شباهت گوشی هوشمند تاشو اپل به Galaxy Fold 2

با این حال ویدیو جدیدی از این دستگاه در سطح اینترنت منتشر شده که نشان می‌دهد طراحی این گوشی هوشمند تاشو بسیار نزدیک به Galaxy Fold 2 خواهد بود. به طور ساده اگر بخواهیم ویدیو را شرح دهیم، اپل با استفاده از طراحی آیفون 12 و ترکیب آن با طراحی یکی از دستگاه‌های تاشوی کمپانی سامسونگ، سعی کرده است تا به نوعی یک آیفون اما با ضخامت بیشتر را وارد بازار کند.

نمایشگر بیرونی این دستگاه به احتمال زیاد همانند نسخه عادی آیفون 12، باشد اما نمایشگر داخلی آن، برای اولین بار در سری‌های آیفون دیده خواهد شد. باید دید اپل قادر به حل مشکلاتی مثل نمایشگر با سطح پلاستیکی را در دستگاه تاشوی خود حل کند. به احتمال زیاد هر دو نمایشگر داخلی و بیرونی این دستگاه از قلم اپل پشتیبانی کنند، در این صورت استفاده از این دستگاه برای جستجو در سطح اینترنت، بازی و نوت برداری بسیار راحت‌تر خواهد شد.

نکته جالب در مورد ویدیو منتشر شده، اشاره به پردازنده A15 Bionic است. دستگاه‌های آیفون امسال دارای پردازنده A15 Bionic خواهند بود و از این لحاظ، احتمال رونمایی اپل از دستگاه تاشو در سال 2021 نسبت به شایعاتی که در خصوص معرفی این دستگاه در چند سال آینده بود، بالاتر رفته است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید