loader image
صفحه اصلی > شهر هوشمند و کسب و کار هوشمند و هوش مصنوعی : پیاده سازی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در کسب و کار هوشمند

پیاده سازی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در کسب و کار هوشمند

اکثر صاحبان مشاغل که کسب و کار هوشمند آنها وابسته به اپلیکیشن‌های دستگاه‌های هوشمند است، علاقه شدیدی به پیاده سازی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در برنامه های خود را دارند. برنامه‌هایی که براساس داده های واقعی بوده و با بینش سودآور روزانه ای را به شما ارائه می دهد.

امروزه اکثر کسب و کار ها چه خرد و چه بزرگ ، از خرده فروشی‌، غذا یا تدارکات و حمل و نقل هزینه های زیادی را صرف هوش مصنوعی AI و یادگیری ماشین ML  می کنند. برای مثال کلیه اغذیه فروشی‌ها و اپلیکیشن‌های مرتبط می‌توانند بهترین غذا را با توجه به اهداف تناسب اندام یا برنامه های غذایی به شما پیشنهاد بدهند که این یکی از ویژگی‌های کسب و کار هوشمند است که فناوری‌های هوشمند برای بشر فراهم کرده است.

هر کسب و کار هوشمند و  آنلاین با نمایش محصولات خود مطابق با سلیقه شما به شما کمک می کند تا با خیالی آسوده خرید کنید.برنامه های استقبال از مسافرت ، موقعیت مکانی راننده خود را در هر زمان نشان می دهند.

با تشکر از همه افراد با استعداد و سرمایه گذاران که ایمان زیادی به هوش مصنوعی و یادگیری ماشین “Machine Learning” موبایل دارند. حقایق و ارقام نشان می دهد که فروش برای شرکت هایی که در حال حاضر از AI و ML استفاده می کنند چندین برابر شده است.

در حال حاضر chatbot در میان تمام کسب و کار هوشمند و آنلاین و تلفن همراه بسیار محبوب شده است.” چت بات” به گونه ای در خدمت همه مشتریان است که قبلاً هرگز به آن فکر نشده بود. استفاده از هوش مصنوعی و ML در بازاریابی دیجیتال منجر به افزایش تصاعدی فروش تقریباً دو سوم مشاغل برنامه های تلفن همراه ایالات متحده شده است.

مطالعه رفتار مشتری شما برای شما بسیار مهم است تا به بهترین شکل ممکن بتوانید به آنها خدمت کنید. نام های کسب و کار هوشمند و بزرگی مانند آمازون و نتفلیکس از هوش مصنوعی AI و ML استفاده می کنند تا بتوانند به مشتری بهترین خدمات موجود را ارائه دهند.

اوبر و گوگل هوش مصنوعی را پیاده سازی کرده اند که می تواند بهترین مسیرها را پیشنهاد کند و قصد دارد ماشین های خودران را راه اندازی کند.

پیاده سازی هوش مصنوعی AI و ML در برنامه کسب و کار هوشمند می تواند به زیرساخت های امنیت سایبری قدرت ببخشد. ایمن و مطمئن بودن معاملات آنلاین یکی از وظایف اساسی پیاده سازی هوش مصنوعی ” AI “و ML است.

پیاده سازی هوش مصنوعی و ML می تواند به شما در ارائه تجربه مشتری بیشتر و رشد سریع در تجارت کمک کند.
اصول پیاده سازی AI و ML:

موارد مختلفی وجود دارد که در آنها می توان هوش مصنوعی و ML را در تجارت تلفن همراه شما برای ایجاد کسب و کار هوشمند پیاده کرد. اولین قدم شناسایی موارد اصلی و مشکلاتی است که شما باید حل کنید. مشکلاتی مانند خدمات مشتری‌، سیستم های توصیه‌، بینش مبتنی بر داده و سیستم های امنیتی وجود دارد که ممکن است خاموش باشد. شما باید با ذینفعان در مورد مکانهایی که راه حل لازم است بحث کنید. در دنیای امروز داشتن chatbot اولویت هر کسب و کار هوشمند و آنلاین موبایل است.

آماده‌سازی داده‌ها

داشتن آگاهی و بینش به این موضوع که اطلاعات و داده‌های کسب شده و به‌دست آمده صحیح و درست باشند  . تمام تصمیماتی که توسط هوش مصنوعی و ML اتخاذ می شوند براساس کیفیت قابل اطمینان داده های مورد استفاده است.

اطمینان حاصل کنید که منابعی که از آنها اطلاعات جمع می کنید بسیار معتبر و اصلی هستند. همیشه مقدمات آماده سازی داده های خود را به بهترین شکل ممکن فراهم کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. از تمام داده های جعلی و دستگاه های جمع آوری تکراری بپرهیزید. برای موفقیت و اصلاح اطلاعات خود آماده سازی کنید.

 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید