loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : زانوبند هوشمند E-Knee

زانوبند هوشمند E-Knee

این روز‌ها استفاده از ابزار‌های هوشمند ورزشی طرفداران زیادی دارد. زانوبند هوشمند ورزشی  E-Knee یک محصول ویژه برای افرادی است که مایلند هوشمندانه وزن کم کنند.

به گزارش بك پرس، به نقل از انتخاب، این زانوبند هوشمند، از قابلیت تنظیم خودکار و محافظت در زمان واقعی برخوردار است.

زانوبند هوشمنداستفاده از تراشه هوشمند ARM

برخلاف سایر زانوبند‌ها، این محصول، متناسب با ابعاد بدن کاربر  تنظیم می‌شود. فناوری هوشمند داخلی، E-Knee را قادر می‌سازد تا خودش را تنظیم کند.

در واقع، تراشه هوشمند ARM، ژیروسکوپ‌ها و سیستم کیسه‌های هوای یکپارچه، حالت حرکت شما را در زمان واقعی تشخیص می‌دهند و اصلا  لازم نیست کاربر کاری انجام دهد.

این محصول از کشکک، منیسک و رباط‌های پای کاربر محافظت می‌کند تا به شما کمک کند از آسیب‌های جبران ناپذیر جلوگیری کنید. به لطف طراحی منحصر به فرد خود، این زانوبند، مفاصل زانو را تثبیت کرده و فشار زانو را بدون توجه به اینکه در چه ورزش یا فعالیت بدنی شرکت می‌کنید، کاهش می‌دهد.

زانوبند هوشمندعلاوه بر این، زانوبند هوشمند، از پارچه‌ای بسیار کشسان با قابلیت تنفس بالا ساخته شده است و بنابراین، این زانوبند هوشمند برای ساعت‌ها تمرین مناسب است. عمر باتری این محصول برای پنج ساعت استفاده در روز مناسب است و پیش خرید این محصول با  ۱۲۹ دلار امکان پذیر است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید