loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : رقابت چین با برند‌های مطرح در میدان ردیاب هوشمند

رقابت چین با برند‌های مطرح در میدان ردیاب هوشمند

برند چینی اوپو ردیاب هوشمند خود را در شرایطی معرفی کرد که برند‌های سامسونگ و اپل نیز طی روز‌های گذشته از گلکسی اسمارت تگ و ایر تگ رونمایی کردند.

به گزارش بک پرس، به نقل از انتخاب، پس از رقابت شدید برند‌های اپل و سامسونگ در حوزه ردیاب‌های هوشمند، اکنون شاهد چالش جدیدی از سوی رقیب چینی هستیم.

دو تصویر جدید از اوپو اسمارت تگ در ویبو منتشر شده است که ظاهری گرد دارد و دارای یک پورت USB-C برای شارژ است که در مورد سازندگان دیگر چندان معمول نیست.

این ردیاب‌ها به باتری‌های CR۲۰۳۲ متکی هستند که بسته به مدل، عمر باتری را از چندین ماه تا یک سال ارائه می‌دهند. تصمیم اوپو برای استفاده از باتری قابل شارژ در ردیاب، مطمئناً راحت‌تر به نظر می‌رسد. این ردیاب  از قابلیت اتصال UWB (Ultra Wide Band) نیز برخوردار است که اطلاعات ردیابی موقعیت مکانی دقیق تری را در مقایسه با ردیابی بلوتوث به ارمغان می‌آورد. در حال حاضر هیچ مشخصات یا اطلاعاتی در مورد قیمت وجود ندارد، بنابراین باید کمی بیشتر منتظر بمانیم تا اوپو بتواند مسائل را روشن کند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید