loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : طراحی کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطای حرکتی

طراحی کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطای حرکتی

دانش آموزان اصفهانی موفق به طراحی کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطای حرکتی شدند.

به گزارش بک پرس، به نقل از ایسنا، طرح مبینا شریفی و دلارام مومنی با عنوان «کفش هوشمند با قابلیت گزارش خطاهای حرکتی موفق» مدال نقره جشنواره بین المللی اختراع، نوآوری و طراحی کائوشینگ که توسط سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان  (WIIPA) برگزار می شود را از آن خود کرد.

مبینا شریفی، دانش آموز رشته ریاضی مقطع یازدهم دبیرستان دخترانه امام صادق اصفهان در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: طراحی کفش هوشمند با قابلیت تشخیص حرکتی قابلیت تشخیص اشتباهات افراد در حین ورزش را دارد تا با اعلام هشدار به ورزشکار جلوی بروز خطا و ایجاد بیماری های مختلف برای ورزشکار را بگیرد.

کفش هوشمند برای تمام سنین

وی با بیان اینکه این کفش هوشمند برای همه افراد مناسب است، افزود: این طرح به منظور ساخت و تجاری سازی در مراحل تکمیل پروژه قرار دارد.

به گزارش ایسنا، جشنواره بین المللی اختراع، نوآوری و طراحی کائوشینگ که توسط سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان  (WIIPA) برگزارمی شود، در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ دسامبر ( ۲۰ تا ۲۲ آذر) با حضور مخترعان ۳۲ کشور جهان برگزار شد.

این جشنواره به عنوان اصلی ترین جشنواره سازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان و همزمان با مجمع عمومی سالیانه به منظور انتخاب نمایندگان کشورهای عضو این سازمان برگزار می شود و از این رو از اهمیت ویژه ای برای تمامی کشورهای عضو این سازمان برخوردار است.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید