loader image
صفحه اصلی > اخبار و شهر هوشمند : طرح هوشمند سازی و پایش تصویری شهر گرمدره به بهره‌برداری رسید

طرح هوشمند سازی و پایش تصویری شهر گرمدره به بهره‌برداری رسید

طرح هوشمند سازی و پایش تصویری شهر گرمدره با همت شهرداری این شهر و با حضور دکتر دادخواه شهردار گرمدره، اعضای شورای اسلامی شهر،پدر بزرگوار شهید گرانقدر سید حسن فتوکیان، رئیس کلانتری گرمدره، رئیس پلیس راه اتوبان تهران کرج، فرمانده حوزه ۱۲۷بسیج و جمعی از مسئولان شهری و مدیران شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
به گزارش بک پرس ، دکتر دادخواه شهردار گرمدره با اشاره به لزوم انجام این امر در سطح شهر در این خصوص گفت: سامانه های نظارت و پایش تصویری یکی از ملزومات اداره و رصد شهرها در جامعه نوین محسوب می شود.دادخواه ادامه داد: امروزه، مدیریت و نظارت بر جامعه، مفهوم گسترده و پیچیده ای را شامل می­شود و متولیان این امر با طیف وسیعی از وظایف مثل مدیریت بحران شهرها، امداد رسانی و خدمت رسانی به موقع، رصد ترافیک درون و برون شهری، کشف جرایم، شناسایی مجرمین و … مواجه هستند.

ایجاد مدیریت متمرکز

این مسئول با بیان‌ این که سامانه نظارت تصویری در شهر گرمدره در همین راستا ایجاد و انجام گردیده است.دکتر عباس دادخواه در زمینه کاربردهای سامانه نظارت تصویری توضیح داد: ایجاد مدیریت متمرکز در نقاط هدف،کمک به مدیران ترافیک جاده­ای و شهری،کمک به مدیریت بحران،بررسی و ثبت جرایم و تخلفات،کاهش هزینه در مدیریت شهری و جاده ه­ا،انجام مطالعات آماری،افزایش ضرایب امنیت اجتماعی،ثبت وقایع به صورت پیوسته و مداوم،افزایش امنیت با پیشگیری از سرقت و قابلیت ردگیری متخلف در اماکن از جمله مزایای کاربردی استفاده از این سامانه است‌.وی در آخر بیان کرد: امیدوارم در جهت توسعه ساختارمند شهرمان و در جهت هوشمند سازی آن بتوانیم گام های موثر و بهتری برداریم.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید