loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و بلاک چین : بمب تسلا در زمین بیت کوین منفجر شد

بمب تسلا در زمین بیت کوین منفجر شد

بسیاری از افراد با بیت کوین، رمز ارز مشهور آشنا هستند، اکون خبر رسیده است که ایلان ماسک، مدیرعامل گروه خودروسازی تسلا تصمیم گرفته با علت ملاحظات حفاظت از محیط زیست، حمایت از بیت کوین را متوقف کند، پیش از این تصمیم امکان مبادله بیت کوین و خودرو‌های تسلا وجود داشت.

به گزارش بک پرس ، ایلان ماسک معمولا به علت تصمیمات جنجالی خود شناخته می‌شود و اکنون نیز تصمیمی جنجالی گرفته است. او به عنوان دومین فرد  ثروتمند جهان با ترک حمایت خود از بیت کوین نوعی بمب در زمین این رمز ارز منفجر کرده است.

قیمت هر بیت کوین به زیر 50 هزار دلار رسید

جالب است بدانید این تصمیم ایلان ماسک قیمت هر بیت‌کوین را به زیر ۵۰ هزار دلار رسانده است و زنگ خطر را برای کاربران این رمز ارز به صدا درآورده است.

بیت کوینایلان  ماسک این تصمیم را با  انتشار پیامی توئیتری اعلام کرده است در این پیام اشاره شده که برق مورد نیاز استخراج بیت کوین که از طریق سوخت‌های فسیلی به ویژه زغال‌سنگ تامین می‌شود، بسیار مخرب و دشمن محیط زیست است.

مدیرعامل خودروسازی تسلا در پایان این پیام توئیتری یادآور شده که این شرکت به دنبال جایگزینی رمز ارز‌هایی است که کمتر از یک درصد بیت‌کوین انرژی مصرف می‌کنند. پیشتر نیز برخی کارشناسان از او به عنوان تولید کننده خودرو‌های الکتریکی با شعار حفاظت از محیط زیست به دلیل تلاش برای توسعه بازار رمز ارز‌ها انتقاد کرده بودند.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید