loader image
صفحه اصلی > خبرهای کوتاه و فناوری هوشمند : پاسخ‌گویی به پیام‌ها با ساعت هوشمند هوآوی Watch GT 2 Pro امکان‌پذیر شد

پاسخ‌گویی به پیام‌ها با ساعت هوشمند هوآوی Watch GT 2 Pro امکان‌پذیر شد

با انتشار یک برنامه نرم افزاری جدید ساعت هوشمند هوآوی Watch GT 2 Pro می‌تواند امکان پاسخ دادن به پیام‌های دریافتی را برای کاربران فراهم کند. این برنامه همراه با Mood Messanger بوده و با چند گزینه پیش‌فرض، امکان پاسخ‌گویی سریع را برای کاربران ساعت هوشمند هوآوی فراهم خواهد کرد.

مشاهده پنج پیام آخر در ساعت هوشمند هوآوی

به گزارش بک پرس، به نقل از تی نیوز، پس از تنظیم برنامه می‌توانید پنج پیام آخر خود را در ساعت هوشمند Watch GT 2 Pro مشاهده کرده و از چند ایموجی و تعدادی پاسخ یک کلمه‌ای پیش‌فرض برای پاسخ‌گویی استفاده کنید. به عنوان مثال، «متشکرم»، «بله»، «نه» و «بعدتر با شما صحبت خواهم کرد» از جمله پاسخ‌های پیش‌فرض بوده که امکان ارسال آن‌ها از طریق این برنامه در ساعت هوشمند هوآوی فراهم شده است. هیچ صفحه کلیدی وجود ندارد، بنابراین پاسخ‌های دقیق‌تر خود را باید از روی گوشی هوشمندتان تایپ کنید.

این برنامه توسط MadSEVEN توسعه داده شده و جالب است بدانید که نام آن در پشت برنامه‌های دیگری همانند Apolo Browser، Apolo Launcher و… دیده می‌شود. این برنامه را می‌توانید به راحتی می‌توانید از اپ گالری دریافت کنید.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید