loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : وان پلاس با معرفی یک دستبند اقتصادی وارد بازار پوشیدنی‌ های هوشمند می‌شود

وان پلاس با معرفی یک دستبند اقتصادی وارد بازار پوشیدنی‌ های هوشمند می‌شود

د که این شرکت روی ساعت هوشمند جدیدی کار می‌کند و قرار است اوایل سال نو میلادی معرفی شود. براساس شایعه جدیدی که از چند منبع داخلی آگاه منتشر شده، ظاهرا این شرکت قصد دارد در کنار اسمارت واچ جدید خود، دستبند تناسب اندام اقتصادی با قیمت 40 دلار در رقابت با می بند 5 نیز به بازار عرضه کند.

به گزارش بک پرس، به نقل از دیجیاتو، به نظر می‌رسد وان پلاس نیز بالاخره به این نتیجه رسیده است که باید برای بازار پرطرفدار دستبندهای تناسب اندام محصولی رقابتی داشته باشد. براساس شایعه‌های منتشر شده، احتمالا «وان پلاس بند» اوایل فرودین‌ماه با قیمت اقتصادی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

پلتفرم Wear OS

وان پلاس بند نیز همچون رقیب سرسخت خود یعنی می بند 5 شیائومی، با قابلیت‌هایی همچون مقاومت در برابر نفوذ آب، بهره‌مندی از نمایشگر AMOLED، باتری با طول عمر چند روزه و مبتنی بر پلتفرم Wear OS همانند سایر گجت‌های پوشیدنی هواوی و شیائومی به بازار عرضه می‌شود.

در حال حاضر می بند 5 در بازار هند با قیمت 34 دلار به فروش می‌رسد و وان پلاس نیز قصد دارد دستبند تناسب اندام خود را ابتدا در بازار هند با قیمتی در حدود 40 دلار عرضه کند. این شرکت پس از عرضه وان پلاس بند در بازار هند، دستبند تناسب اندام جدید خود را در سایر بازارها نیز عرضه خواهد کرد.

وان پلاس بند رقیب دیگری به غیر از می بند 5 شیائومی در بازار دارد. اوپو بند با نمایشگر 1.1 اینچی AMOLED، حالت‌های ورزشی، قابلیت ضد آب بودن تا عمق 50 متر و بدون پشتیبانی از GPS با قیمت حدود 30 دلار به فروش می‌رسد.

به نظر می‌رسد وان پلاس بند چند هفته قبل از رونمایی گوشی‌هایی هوشمند سری وان پلاس 9 معرفی شود.در نتیجه انتظار می‌رود پیش از عرضه در فروردین، در دی‌ یا بهمن‌ماه شاهد رونمایی نخستین دستبند اقتصادی وان پلاس با نام وان پلاس بند باشیم.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید