loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : اپل واچ سری 8 احتمالا میزان قندخون را اندازه‌گیری می‌کند

اپل واچ سری 8 احتمالا میزان قندخون را اندازه‌گیری می‌کند

طبق شایعات، اپل واچ احتمالا در سال ۲۰۲۲ به حسگر تشخیص میزان قندخون و فشارخون و سطح الکل خون مجهز خواهد شد و شرکتی انگلیسی تأمین‌کننده‌ی اصلی این حسگرها خواهد بود.

به‌گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، وب‌سایت Telegraph در جدیدترین گزارشش اعلام کرده است که اپل واچ سری ۸ در مرحله‌ی به‌روزرسانی سخت‌افزاری بزرگی است. در این گزارش آمده است که احتمالا اپل واچ سری ۸ به اندازه‌گیری میزان گلوکوز و سطح الکل خون و فشارخون مجهز خواهد شد.

قابلیت های اپل واچ سری 8

به گزارش بک پرس، به نقل از زومیت، این نشریه شواهدی محکم در SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده) پیدا کرده است که نشان می‌دهد اپل از شرکتی انگلیسی به‌نام راکلی فوتونیکس (Rockley Photonics) به‌عنوان تأمین‌کننده‌ی اصلی‌اش برای حسگرهای ردیابی سلامت استفاده می‌کند. چندی پیش، مدیرعامل شرکت مذکور درباره‌ی این حسگر‌ها صحبت کرده بود که نشان می‌دهد این فناوری از سال ۲۰۲۲ در محصولات مصرفی وجود خواهد داشت.

این فناوری هم‌زمان با رونمایی اپل واچ سری ۸ (Apple Watch Series 8) در سال ۲۰۲۲ خواهد بود؛ بنابراین، مجهزشدن نسل هشتم اپل واچ به قابلیت اندازه‌گیری قندخون و فشارخون و سطح الکل خون دورازذهن نیست. بااین‌حال، این بدان‌معنا نیست که هر سه حسگر در ساعت اپل وجود داشته باشند؛ اما باتوجه‌به این خبر، احتمالش وجود خواهد داشت.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید