loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و حمل ‌و ‌نقل هوشمند : لاکچری‌ترین خودرو الکتریکی چین در راه است

لاکچری‌ترین خودرو الکتریکی چین در راه است

خودروساز  چینی Arcfox  لاکچری‌ترین خودرو الکتریکی چین را به زودی روانه بازار خواهد کرد. این خودرو  مجهز به سیستم عامل Harmony Huawei و ۵G خواهد بود.

به گزارش بک پرس، به نقل از انتخاب، سیستم Huawei HI صفحه نمایش هوشمند HiCar هوشمند خود را با فناوری lidar و اتصال ۵G ترکیب می‌کند تا رانندگی مستقل در سطح ۳ را فراهم کند.

این سازنده چینی Arcfox EV لوکس را مجهز به سیستم عامل Harmony Huawei و ۵G خواهد کرد Arcfox Alpha S HBT (مخفف HBT مخفف Huawei Bluepark Together است) اولین وسیله نقلیه‌ای است که تا کنون از راه حل HI Huawei برای خودرو‌های الکترونیکی خودران برخوردار است.

Arcfox-main-minهمکاری Arcfox و Huawei

طبق پست WeChat منتشر شده توسط BAIC Blue Park New Energy Technology، شرکت صاحب Arcfox، توانایی رانندگی خودکار خودرو الکتریکی در بیشتر موارد، نیاز به مداخله دارد، همچنین به توجه رانندگان نیاز دارد. Arcfox AlphaS HBT در ۱۷ آوریل در جریان نمایشگاه اتومبیل شانگ‌های به سه وسیله نقلیه Arcfox دیگر می‌پیوندد.

سخنگوی این شرکت، روز چهارشنبه گفت: (این یک سدان لوکس نسل بعدی، هوشمند و کاملا الکتریکی است که به طور مشترک توسط Arcfox و Huawei ساخته شده است.)

سخنگوی هواوی نیز تایید کرد که این شرکت قصد دارد برای تهیه سیستم Huawei HI برای وسایل نقلیه خود با سازندگان خودرو همکاری کند. استراتژی فعلی هواوی در بخش خودرو الکتریکی هنوز محدود به یک تامین کننده است، نه یک تولید کننده خودرو.

از آنجا که هواوی برای کسب درآمد به دنبال مناطق خارج از تجارت مخابراتی و تلفن‌های هوشمند خود است، این شرکت امیدوار است تا با تولیدکنندگان خودرو بیشتری همکاری کند تا این سیستم عامل را به وسایل نقلیه بیشتری عرضه کند.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید