loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : ساعت هوشمند مجهز به شارژر بى سيم

ساعت هوشمند مجهز به شارژر بى سيم

شارژ بی سیم موسوم به صBraun BC۲۱ نه تنها باتری دستگاه‌های مجهز به Qi را افزایش می‌دهد، بلکه نوعی ساعت هوشمند و مجهز است.

به گزارش بك پرس، به نقل از انتخاب، بسیاری از افراد مایلند برای بیدار شدن از خواب از ساعت زنگ دار استفاده کنند، این روز‌ها انواع و اقسام ساعت‌های زنگ دار رایج شده اند، اما ساعت هوشمند و بیسیم Braun BC۲۱  از جالب‌ترین نمونه‌های موجود در بازار است.

ساعت زنگ دار با شارژ بی سیم Braun BC۲۱  می‌تواند دستگاه‌های مجهز به Qi را شارژ کند. این طراحی دو در یک آن را به یک وسیله مناسب برای اتاق خواب تبدیل کرده است و به لطف نمایشگر LCD این ساعت می‌توانید از زمان دقیق در طول شب مطلع شوید.

تنظیم نور صفحه بر اساس نور موجود در اتاق

افزون بر این ها، ساعت مذکور با یک پد شارژ ۱۰ واتی، باتری گوشی شما را در طول روز حفظ می‌کند. این محصول از یک پد شارژ سیلیکونی بهره می‌برد که از گرم شدن بیش از حد دستگاه‌های شما جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این، ساعت زنگ دار شارژ بی سیم با توجه به نور موجود در اتاق، از میزان روشنایی قابل تنظیم روی صفحه نمایش برخوردار است؛ بنابراین، هنگام خواب بر اساس وضعیت چشمان شما تنظیم می‌شود و می‌توانید این محصول را با قیمت ۱۱۰ دلار خریداری کنید.

 

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید