loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و سیستم هوشمند : آرامش در پیله هوشمند تنهایی

آرامش در پیله هوشمند تنهایی

گاهی برای برخی از ما تنها بودن و در تنهایی نشستن می‌تواند یک هدیه بزرگ باشد، به خصوص وقتی از هیاهو خسته ایم و به تنهایی نیاز داریم. پیله هوشمند موسوم به «اوی پاد» یک هدیه ویژه برای چنین لحظاتی محسوب می‌شود.

به گزارش بک پرس، به نقل از انتخاب، این پیله تنهایی زیبا و خوش ساخت دارای یک سیستم صدای فراگیر، کنترل روشنایی متغیر، کنترل آب و هوا، صندلی‌های چرمی لوکس و جدیدترین فناوری صفحه نمایش است.

اوی پاد

ویژگی مخصوص گیمرها در اوی پاد

طرح اولیه این پیله تنهایی هوشمند را در سال ۲۰۰۲، لی مک کورماک، طراح ثبت کرده است. با گذشت چند سال، طرح اولیه باز طراحی شده و ویژگی‌های مخصوص گیمر‌ها نیز به آن افزوده شد. درواقع، اوی پاد از تحولات معماری، طراحی و فناوری مدرن در طول بیست سال گذشته الهام گرفته است.

اوی پاد

فضای داخلی این پیله تنهایی به شکلی طراحی شده است که کاربر به راحتی می‌تواند نشسته و استراحت کند و البته در صورت تمایل کار و بازی کند. این پیله تنهایی دارای صفحه لمسی و بازخورد بالا برای کاربر است.

افزون بر این‌ها این پیله زیبا دارای عایق صوتی است که مانع از ورود صدا‌های مختلف به محیط داخلی می‌شود.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید