loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و سیستم هوشمند و فناوری هوشمند : شيائومى از ماشين لباسشويى هوشمند با ظرفيت ١٠ كيلو رونمايى كرد

شيائومى از ماشين لباسشويى هوشمند با ظرفيت ١٠ كيلو رونمايى كرد

MIJIA، تولیدکننده لوازم خانگی و زیرمجموعه‌های شیائومی، از ماشین لباسشویی هوشمند جدید خود از سری Pulsator با ظرفیت 10 کیلوگرم رونمایی کرد.

به گزارش بك پرس، به نقل از ديجياتو، Mijia پیشتر مدل‌های 3، 5.5 و 8 کیلوگرمی این محصول را با قیمت 100 تا 152 دلار معرفی کرده بود و حالا نسخه 10 کیلوگرمی که بزرگترین مدل است، 244 دلار قیمت دارد.
به گفته سازنده، ماشین لباسشویی MIJIA Pulsator Washing Machine 10kg توانایی شستشوی 48 تی‌شرت، 4 پرده یک متری، 16 شلوار جین و لباس‌های یک خانواده چهار نفره را دارد. این محصول از 16 برنامه حرفه‌ای شستشو برخوردار بوده و امکان شستن پارچه‌های رایج یا ظریف و گران قیمت با آن وجود دارد. این 16 حالت با فشردن یک کلید تعویض می‌شوند و به کمک اپلیکیشن می‌توان به 8 برنامه حرفه‌ای اضافه نیز دسترسی داشت.

mijia-pulsator-washing-machine-2-min

حالت Self-Cleaning

ماشین لباسشویی مورد بحث از قابلیت پاکسازی و خشک کردن داخل مخزن برخوردار است. با فعال کردن حالت self-cleaning، آب با فشار زیاد به مخزن پاشیده و جرم‌های انباشته شده را تمیز می‌کند. علاوه بر این با خشک شدن مخزن از رشد باکتری‌ها و کثیف شدن احتمالی لباس‌ها جلوگیری می‌شود.

جنس بدنه ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی MIJIA Pulsator از فلز PCM بوده و به گفته سازنده ضدآب و رطوبت است. جنس پوشش فوقانی از شیشه پانورامیک است و به خاطر شفاف بودن آن می‌توان لباس‌ها را حین کار کردن ماشین دید. این پوشش از چندین قابلیت ایمنی برخوردار است تا از آسیب دیدن کاربر حین بستن درب جلوگیری شود.

ماشین لباسشویی هوشمندمحصول یاد شده قابلیت اتصال به لوازم خانه هوشمند مثل اسپیکر XiaoAI از طریق اپلیکیشن MIJIA را دارد. در چنین وضعیتی می‌توان اسپیکر را به گونه‌ای تنظیم کرد که پس از اتمام شستشو کاربر را با پخش آلارم یا موزیک باخبر کند. برای Pair کردن این ماشین لباسشویی با موبایل به NFC نیاز است.
ماشین لباسشویی 10 کیلوگرمی MIJIA Pulsator با قیمت تقریبی 244 دلار از هم اکنون قابل پیش خرید است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید