loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : تخت خواب هوشمند كودك نانيت

تخت خواب هوشمند كودك نانيت

تخت‌های هوشمند را می‌توان از محبوب‌ترین گزینه‌های نگهداری از کودک دانست، تخت خواب هوشمند نانیت نیز از  تخت‌هایی است که طرفدارانی پر شمار دارد. در ادامه به بررسی برخی ویژگی‌های این تخت می‌پردازیم.

به گزارش بك پرس، به نقل از انتخاب، ملحفه‌های تخت هوشمند نانیت، قد کودک شما را اندازه می‌گیرد در حالی که کودک راحت در رختخواب می‌ماند.

تخت خواب هوشمند

اندازه گیری سرعت رشد کودک

شاید بتوانید بگویید کودک شما سریع بزرگ می‌شود، اما اکنون می‌توانید دقیقاً بدانید که با چه سرعتی! این موضوع به لطف ورق‌های تخت هوشمند نانیت است که قد کودک شما را در رختخواب اندازه گیری می‌کنند. در واقع، این ملافه‌های تخت هوشمند به شما امکان می‌دهد تمام جهش‌های رشد کودک خود را در خانه ردیابی کنید.

این سیستم با دوربین نانیت کار می‌کند، که الگوی صفحه‌های هوشمند نانیت را تشخیص می‌دهد. سپس، می‌توانید از برنامه متصل شده برای اندازه گیری رشد کودک خود و ردیابی رشد استفاده کنید. این ملحفه‌های فوق العاده نرم که از ۱۰۰ ٪ پنبه ساخته شده اند، متناسب با هر گهواره استاندارد هستند و در صورت لزوم به راحتی قابل شستشو هستند. قیمت این محصول ۳۵ دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید