loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و شهروند هوشمند : گجت رباتیک برای تسکین زانو درد

گجت رباتیک برای تسکین زانو درد

گجت رباتیک Roam Robotics Ascend فرصتی رباتیک برای تسکین درد زانو را فراهم می‌کند. این گجت به راحتی بدای افرادی ا  سنین مختلف قابل استفاده است.

به گزارش بک پرس، به نقل از انتخاب، گجت پوشیدنی Roam Robotics Ascend، درد زانو را تسکین می‌دهد و به بهبود تحرک نیز کمک می‌کند و ضمن ایجاد پشتیبانی از هر حرکت، هرگونه درد زانوی شما را کاهش می‌دهد.

Robot

امکانات و ویژگی های گجت رباتیک هوشمند

علاوه بر این، این گجت رباتیک پوشیدنی یک راه حل غیر جراحی را ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر از عضلات چهار سر ران ضعیف، بی ثباتی زانو، آرتروز یا درد عمومی رنج می‌برید می‌تواند به شما کمک کند. در واقع، پوسته فیبر کربن سفارشی، طراحی سبک و سهولت در استفاده  از مهمترین ویژگی‌های این محصولند.

سنسور‌های داخلی این گجت، قصد کاربر را در زمان واقعی برای کشش و انعطاف پذیری زانو و غلبه بر نقاط ضعف تشخیص می‌دهند. در نتیجه، کنترل حرکت و توازن مجدد وزن در داخل مفصل زانو را کنترل می‌کند. به طور کلی، Ascend می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس و تحرک بیشتری داشته باشید.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید