loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و هوش مصنوعی : استفاده از هوش مصنوعی برای تربیت سگ‌ها

استفاده از هوش مصنوعی برای تربیت سگ‌ها

هوش مصنوعی آموزش داده‌شده توسط محققان دانشگاه کلرادو، می‌تواند متوجه حالت‌های مختلف سگ شود و اگر در حالت درست قرار داشت، به آن پاداش بدهد.

به گزارش بک پرس ، حتمالا به‌زودی می‌توانید با کمک هوش مصنوعی سگ خود را آموزش بدهید. گروهی از محققان در دانشگاه ایالتی کلرادو موفق به توسعه هوش مصنوعی شده‌اند که می‌تواند سگ‌ها را در زمان نشستن، ایستادن یا دراز کشیدن تشخیص بدهد. اگر سگ بتواند در موقعیت درست قرار بگیرد، هوش مصنوعئ به ‌کمک ابزار فیزیکی خاصی که دارد، به آن پاداش می‌دهد. مقاله‌ی مرتبط:
ابزار MetaHuman Creator اپیک گیمز چهره‌هایی بسیار واقع‌گرایانه ایجاد می‌کند

آموزش سگ هنگامی که خارج از خانه هستید

به گزارش Engadget ، جیسون استاک و تام کوی که در رشته علوم کامپیوتر تحصیل ‌کرده‌اند، با استفاده از هوش مصنوعئ Edge شرکت Nvidia این سیستم را خلق کرده‌اند. این افراد هوش مصنوعئ را با استفاده از 20 هزار عکس که سگ‌ها را در حالت‌های مختلف نشان می‌دهند، آموزش داده‌اند. نژاد یکی از سگ‌هایی که در این آزمایش حضور داشت، شپرد استرالیایی بود. با استفاده از دوربین، هوش مصنوعئ متوجه موقعیت سگ می‌شود و در 92 درصد مواقع، با سرعت 39 فریم بر ثانیه درست عمل می‌کند. محققان اعلام کرده‌اند که مربی‌ها و صاحبان سگ‌ها می‌توانند از این هوش مصنوعئ استفاده کنند تا به زمان آموزش سگ‌ها کمک کند. با این هوش مصنوعئ می‌توانید زمانی‌که در خانه حضور ندارید، سگ‌ خود را آموزش بدهید.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید