loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : رفع بیماری‌های مغزی و خستگی چشم با فناوری پوشیدنی (عینک هوشمند)

رفع بیماری‌های مغزی و خستگی چشم با فناوری پوشیدنی (عینک هوشمند)

شرکت “شیائومی” اخیرا پتنت جدیدی به ثبت رسانده و آن یک عینک هوشمند است که قابلیت درمانی دارد، هدف شیائومی از این کار رفع بیماری‌های مغزی و خستگی چشم با فناوری پوشیدنی است.

به گزارش بک پرس و به نقل از تک تایمز، این شرکت الکترونیکی و فناوری محبوب چینی تعداد زیادی از محصولات خود را تاکنون به بازار عرضه کرده است اما این نخستین دستگاه سلامتی/ درمانی این شرکت است.

عینک مذکور قابلیت نور درمانی دارد و برای افرادی که خستگی چشم و بیماری‌های مغزی دارند مفید است. دستگاه پوشیدنی که شیائومی قبلا عرضه کرده بود یک ساعت هوشمند بود که شبیه اپل واچ است و دارای عملکردهای مشابهی از جمله مانیتور ضربان قلب، سنجش اکسیژن خون، نشانگر فشار خون و … است.

کاربردهای قاب عینک

طبق گزارش IT Home ، عینک‌های هوشمند بدون نام این شرکت چندین روش درمانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که به کاربران در درمان مشکلات مختلف کمک می‌کند.

بنابر گفته‌ها این عینک هوشمند همراه با یک کیس/قاب عینک هوشمند عرضه خواهد شد و بنابر به گمانه زنی‌ها این قاب علاوه بر حفاظت از عینک می‌تواند برای شارژ عینک چشم نیز استفاده شود. دیگر جزئیات این محصول این است که سیگنال‌های درمانی را منتشر می‌کند که بر روی سیگنال‌های نوردرمانی و سیگنال‌های موجی متمرکز است.

به غیر از نور عینک مذکور از امواج صوتی برای رفع بیماری‌های روانی نیز استفاده می‌کند. امواج صوتی از طریق هدایت استخوانی ساطع می‌شوند و این امر تنها با قرار دادن عینک بر روی گوش انجام می‌شود.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید