loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : پوشیدنی هوشمند فیت بیت شاید به‌زودی سنجش فشار خون را ممکن کنند

پوشیدنی هوشمند فیت بیت شاید به‌زودی سنجش فشار خون را ممکن کنند

بر اساس آخرین مطالعات فیت بیت قابلیت سنجش فشار خون به پوشیدنی هوشمند این شرکت اضافه خواهد شد.

به گزارش بك پرس، به نقل از زوميت، فیت بیت همواره شرکتی متمرکز بر گجت‌های پوشیدنی تناسب اندام بوده و در سال‌های اخیر توانسته است با استفاده از انواع حسگرها و دستگاه‌ها، قدم‌های بزرگی در حوزه‌ی دستگاه‌های پایشگر سلامت بدن بردارد. بر اساس پستی که در وبلاگ فیت بیت منتشر شده است، احتمالا به‌زودی خواهیم توانست از طریق گجت‌های پوشیدنی این شرکت فشار خون را هم اندازه بگیریم.

آن‌طور که اندروید سنترال می‌نویسد، فیت بیت از طریق بازوی تحقیقاتی خود یعنی Fitbit Labs در حال انجام مطالعه‌ای است تا بفهمد چگونه می‌توان از شماری از پوشیدنی‌های فعلی این شرکت برای اندازه‌گیری فشار خون استفاده کرد.

مطالعه‌ی فیت بیت در تلاش است تعیین کند آرایه‌ی حسگرها در ساعت هوشمند Sense توانایی اندازه‌گیری زمان رسیدن نبض (PAT) دارد یا نه. PAT معیاری است که تعیین می‌کند هر ضربان قلب پس از چه مدتی به مچ می‌رسد. به‌ لطف این داده می‌توان به اطلاعات مناسبی درباره‌ی نحوه‌ی مدیریت فشار خون در کسانی که کاف فشارسنج ندارند دسترسی پیدا کرد.

فیت بیت اخیرا قابلیت‌هایی به دستگاه‌های فعلی‌اش اضافه کرده است؛ مثلا مدتی پیش شاهد اضافه شدن قابلیت تخمین اشباع اکسیژن خون به دستبند Charge 4 بودیم. فیت بیت همچنین از طریق اپلیکیشن خود امکان پایش و نظارت روی سطح گلوکز خون را ارائه می‌دهد.

اگر به شرکت در مطالعه‌ی جدید فیت بیت تمایل دارید، باید یک ‌سری پیش‌نیاز داشته باشید. شرکت‌کنندگان در مطالعه باید حتما ساعت هوشمند Sense داشته باشند، ساکن ایالات متحده باشند و سنشان به بالای ۲۰ سال برسد. کسانی که این اداری این پیش‌نیازها هستند، نوتیفیکیشنی روی پوشیدنی خود دریافت می‌کنند که شامل دستورالعمل شرکت در مطالعه است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید