loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : دستگاه هوشمند شستشوی اتوماتیک دندان بی نیاز از آب و خمیر دندان

دستگاه هوشمند شستشوی اتوماتیک دندان بی نیاز از آب و خمیر دندان

برای برخی از افراد مسواک زدن یک موضوع خسته کننده است و حتی در مسواک زدن تنبلی و کوتاهی می‌کنند، اما جالب است بدانید که می‌توانید با کمک دستگاه هوشمند و اتوماتیک Cwash دندان‌های خود را به سرعت تمیز کنید.

به گزارش بك پرس، به نقل از انتخاب، استفاده از این دستگاه هوشمند بسیار آسان است، زیرا به آب و خمیر دندان احتیاج ندارد. این ابزار ضد میکروبی که از یک پلیمر زیست پزشکی ساخته شده است، به صورت بی سیم به تلفن هوشمند شما متصل می‌شود.

دستگاه هوشمند

یادآوری زمان تمیز کردن به کمک IOS یا Android

کاربر می‌تواند  به سادگی از برنامه iOS یا اندروید  در تلفن خود استفاده کند تا یادآوری زمان تمیز کردن دندان‌های خود را دریافت کند  و همچنین می‌تواند معیار‌های آماری را درباره اینکه چند بار و چه مدت به مراقبت از دندان‌ها زمان اختصاص می‌دهد، مرور کند.

دستگاه هوشمندعلاوه بر این‌ها، این ابزار جمع و جور را به راحتی می‌توانید با خود به هر کجا که بروید ببرید، بنابراین می‌توانید هر کجا که هستید دندان‌های خود را کاملا تمیز کنید. روش کار این محصول ترکیبی از آزادسازی تدریجی نیرو  و ارتعاشات قابل تنظیم برای تمیز کردن دقیق و کارآمد کل قوس دندانی است. مدت زمان استاندارد استفاده از این محصول  ۳۰ ثانیه است. قیمت این محصول ۱۸۱ دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید