loader image
صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : پتنت جديد خبر از احتمال عرضه اپل واچ با ظاهرى متفاوت ميدهد

پتنت جديد خبر از احتمال عرضه اپل واچ با ظاهرى متفاوت ميدهد

اپل درخواست ثبت پتنت جدیدی را ارائه کرده که خبر از ظاهر متفاوت و مدرن برای اپل واچ احتمالی آینده می‌دهد.

از زمان عرضه اولین اپل واچ تاکنون طراحی کلی این گجت تغییر چندانی نداشته است اما پتنت جدید به ظاهری کاملا متفاوت اشاره می‌کند. این پتنت نحوه مجهز شدن اپل واچ به نمایشگری خمیده و کشیده‌تر را شرح می‌دهد. نمایشگر تا روی مچ دست هم ادامه پیدا می‌کند و به این ترتیب احتمالا کاربر می‌تواند مشابه با واچ فیس‌ها، ظاهر بند را هم به شکل دلخواه خود تغییر دهد یا حتی کاربردهای خاص و شخصی سازی شده متناسب با نیاز کاربر برای آن در نظر گرفته شود.

به گزارش بك پرس، به نقل از ديجياتو، درخواست ثبت این پتنت به اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده و با نام «کاربردهای سیستم و ماژول نمایشگر» ارائه شده است. اپل همچنین نحوه پیاده سازی این تکنولوژی را تشریح کرده است. از آنجایی که در پتنت به نمایشگر انعطاف‌پذیر اشاره شده به نظر می‌رسد این نمایشگر امکان تنظیم بر اساس اندازه مچ دست کاربر را داشته باشد. به گفته اپل این موضوع با کمک اتصالات داخلی که از جلو تا عقب سطح ساعت ادامه پیدا کرده‌اند امکان پذیر خواهد بود.
Applewatch

حذف حاشیه از صفحه ساعت هوشمند اپل

اپل همچنین از حاشیه کمتر از ۴ تا ۵ میلی‌‌متری یا حتی کمتر از یک یا ۰.۵ میلی‌متری نمایشگر گفته و اشاره کرده که حتی ممکن است این ساعت هوشمند هیچ حاشیه نمایشگری نداشته باشد. این کمپانی همچنین تشریح کرده که حاشیه ساعت ممکن است فقط به منظور زیبایی دستگاه در نظر گرفته شود و نقشی در افزایش فضای داخلی یا برای فضای مورد نیاز اتصالات قطعات نداشته باشد.

البته باید اشاره کرد که پتنت‌های جدید الزاما به معنی عرضه یک محصول نهایی مبتنی بر آن نیستند و شاید این پتنت هم مشابه بسیاری موارد دیگر، به گنجینه پتنت‌های بی فایده دیگر اپل اضافه شود و هیچ گاه پایش به یک محصول نهایی باز نشود.

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید