loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اخبار بک‌پرس و فناوری هوشمند : ربات هوشمند ضد عفونی کننده و ضد ویروس COROBOT

ربات هوشمند ضد عفونی کننده و ضد ویروس COROBOT

گروه مهندسی هیلز از ربات هوشمند به کمک هوش مصنوعی، برای  تمیز کردن محیط با کمک اشعه ماورا بنفش استفاده می‌کند. تمیز کردن کف تا سقف محیط آسان نیست، اما ربات ضد عفونی کننده و ضد ویروس  COROBOT برای کمک به شماست.

به گزارش بک پرس، به نقل از انتخاب، این ربات هوشمند از ماورا بنفش در کنار سیستم کشویی که ارتفاع آن را تنظیم می‌کند، استفاده می‌کند. COROBOT مبتنی بر هوش مصنوعی دارای یک پلت فرم چند منظوره پیشرفته است که ضد عفونی سه بعدی را انجام می‌دهد.

ربات هوشمنداین سیستم، پاکسازی فوری در دمای بالا را انجام می‌دهد و به شما کمک می‌کند بدون تماس با سطوح، فضای مورد نظر  خود را تمیز نگه دارید. این ربات با سرعت ۱.۲ متر در ثانیه، با استفاده از سیستم عامل هوش مصنوعی خود دیوار‌ها  را ضدعفونی می‌کند.

ربات هوشمنداین ربات با ضد عفونی کننده سه بعدی، باکتری‌های موجود در هوا را از بین می‌برد، این ربات ضد عفونی کننده آنتی ویروس دارای بازوی چند اتصال است که باعث می‌شود قطعات آن به راحتی ضد عفونی شوند. قیمت این محصول  ۸۰ هزار دلار است.

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید