loader image
صفحه اصلی > تکنولوژی هوشمند و هوش مصنوعی : ISE 2024 میزبان آینده معماری هوشمند

ISE 2024 میزبان آینده معماری هوشمند

ISE 2024 میزبان آینده معماری هوشمند

ISE 2024 میزبان آینده معماری هوشمند

ISE 2024 میزبان آینده معماری هوشمند از جدیدترین نوآوری‌ها برای بازار مسکونی گرفته تا راه‌حل‌های روشنایی و فناوری‌های خانه هوشمند، ISE 2024 به بیش از 1200 غرفه‌دار راه‌حل‌هایی برای هر کاربرد ارائه می‌دهد. در میان صدها شرکتی که در حال نمایشگاه هستند، Fira Barcelona Gran Via میزبان برنامه جامع کنفرانس ISE است که در 30 ژانویه 2024 با مطالعات موردی تخصصی و ارائه‌هایی از مدیران ارشد، یکپارچه‌سازان و مشاوران صنعت ساختمان هوشمند بازمی‌گردد. هفت منطقه فناوری که در 8 سالن قرار دارد، راه حل های راحت، کاملا یکپارچه و ایمن را برجسته می کند.

این نمایشگاه پویا که در Fira de Barcelona Gran Via، سه‌شنبه 30 ژانویه تا جمعه 2 فوریه 2024 برگزار می‌شود، متخصصان صنایع مختلف را گرد هم می‌آورد تا هم‌افزایی یکپارچه فناوری، طراحی و معماری را کشف کنند. علاوه بر صفحه نمایش، برنامه جامع کنفرانس ISE رهبری فکری و بینش‌هایی را در مورد موضوعاتی ارائه می‌دهد که امروز بسیار مرتبط هستند، اما فردا حتی بیشتر. CEDIA، انجمن متخصصان خانه‌های هوشمند و پیشگام در فضای یکپارچه‌سازی فناوری خانه، برنامه‌ای ارائه می‌کند که به پیچیدگی‌های خانه‌های هوشمند و طراحی پایدار می‌پردازد.

همایش پان اروپایی که باید شرکت کنید، برمی گردد

به عنوان بخشی از برنامه کنفرانس، کنفرانس ساختمان هوشمند در روز سه‌شنبه 30 ژانویه به عنوان یک کنفرانس سراسری اروپایی برای حرفه‌ای‌هایی که در محیط‌های ساخته شده کار می‌کنند باید شرکت کنند. کنفرانس تمام روز بر روی فناوری درون ساختمان تمرکز می کند و به چگونگی هوشمند شدن ساختمان های قدیمی و جدید می پردازد. با مطالعات موردی تخصصی و ارائه‌هایی از مدیران ارشد، یکپارچه‌سازان و مشاوران صنعت ساختمان هوشمند، این کنفرانس به بررسی این موضوع می‌پردازد که واقعاً چه چیزی یک ساختمان را هوشمند می‌کند و چگونه می‌توان از بازگشت سرمایه ناگفته‌ای که از سرمایه‌گذاری در فناوری هوشمند ناشی می‌شود، استفاده کرد.

CEDIA، انجمن تجاری متخصصان فناوری خانگی (و مالک مشترک ISE)، یک برنامه توسعه حرفه ای جامع و حضوری ایجاد کرده است که این تیم در نمایشگاه چهار روزه ارائه خواهد کرد. این شامل کنفرانس سالانه فناوری خانه هوشمند در سراسر نمایشگاه است، جایی که CEDIA نزدیک به 60 ساعت دوره ارائه می دهد، با کارشناسان موضوعی که در زمینه های مختلف، از جمله نصب و طراحی فنی، تعالی کسب و کار، و روندهای آینده، همه در زمینه خانه تحقیق می کنند.

در توسعه جدیدی در سال جاری، CEDIA با AVIXA متحد شده است تا کارگاه یک روزه پایداری را معرفی کند که جمعه 2 فوریه برگزار می شود. هدف این جلسه تشویق نمایندگان به همکاری در بررسی پیامدهای بحران های جهانی، مانند تغییرات آب و هوا و از دست دادن طبیعت، و بررسی راه حل های بالقوه با هم است. این بسیار تعاملی خواهد بود و از شرکت کنندگان دعوت می شود تا همراه با یک کتاب کار همراه برای هر تمرین دنبال کنند.

ISE’s SUMIT 3 ستون معماری هوشمند را آشکار می کند

اجلاس محل کار هوشمند که دو نیم روز طول می‌کشد، سه ستون را که «محل کار هوشمند» را تشکیل می‌دهند گرد هم می‌آورد: محل کار دیجیتال صنعت فناوری اطلاعات که تجربه کارکنان را افزایش می‌دهد، محل کار فراگیر که توسط مدیران تسهیلات مدیریت می‌شود، و تجربیات نوآورانه محل کار معرفی شده توسط صنعت AV در اتاق های جلسات، لابی ها و فضاهای باز. رئیس کنفرانس، گری کین، گروهی از متخصصان را رهبری می کند تا تکامل محل کار مدرن را بررسی کنند.

منبع : بکپرس

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید