loader image

بیشتر بخوانید

صفحه اصلی > اینترنت اشیا : mui یک پنل چوبی هوشمند

mui یک پنل چوبی هوشمند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

mui، آرامش و صفا در زندگی دیجیتال با یک پنل چوبی تعاملی

mui که در نمایشگاه CES 2019 ارائه شد برای زندگی مدرن و به منظور کمک به خلق اوقات شخصی بیشتر طراحی شده است. به گزارش BACpress ، با هوشمندتر شدن خانه‌ها و آمیخته شدن بیش از پیش زندگی‌هایمان با فناوری‌ها، این امکان برایمان بوجود آمده است تا به لطف حصارهای نامرئی‌ای که mui به دورمان ایجاد می‌کند کتاب‌خوانها و مطلب‌خوانهای حواس‌جمع‌تر و هنرمندانی خلاق‌تر باشیم. این پنل چوبی هوشمند، که زندگی بهتر ما و خانواده‌هایمان را در نظر دارد، کمک می‌کند تا در اوقاتی که با دوستان و خانواده هستیم از گوشی‌های هوشمندمان دور بمانیم.

mui ، یک پنل چوبی هوشمند تعاملی 
mui ، یک پنل چوبی هوشمند تعاملی

mui ، یک پنل چوبی هوشمند تعاملی

mui یک پنل چوبی هوشمند تعاملی است که با کشیدن انگشت بر سطحش فعال می‌شود. شما می توانید با استفاده از نمایشگر دیجیتالی روی سطح آن صحبت کنید، پیام دریافت کرده و بفرستید و اخبار و وضعیت آب‌و‌هوا را وارسی کنید. همچنین می‌توانید دستگاه‌های متصل‌ به‌ شبکه در خانه هوشمند، دفتر کار یا فضاهای عمومی، نظیر چراغها، ترموستات‌ها و … را کنترل کنید. وقتی که کارتان با آن تمام می‌شود پنل به حالت خواب (sleeping) برمی‌گردد و دیگر فرقی با یک تکه چوب صیقل‌خورده زیبا نخواهد داشت.

گاه وقتی اهالی خانه دور هم جمع شده‌اند اما یکی در این میان از تلفنش استفاده می‌کند، حال و هوای بدی ایجاد می‌شود. mui با رفع این مشکل کاری می‌کند که هوش و حواستان به زندگی خانوادگی باشد و نه دستگاه‌های هوشمند. تیم طراحی می‌گویند: “به نظر ما اینکه در این عصر دیجیتال زندگی‌هایمان را چگونه می‌گذرانیم دارد به قضیه بسیار مهمی تبدیل می‌شود. به باور ما فناوری می‌تواند در فضاهای خصوصی مثل خانه، در عین هوشمندی، چیز آرام و ساکتی باشد”.

mui، آرامش و صفا در زندگی دیجیتال با یک پنل چوبی تعاملی
mui، آرامش و صفا در زندگی دیجیتال با یک پنل چوبی تعاملی

منبع:

http://www.designboom.com/tag/ces-2019

http://mui.jp/#en

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ult_ihover][/ult_ihover][/vc_column][/vc_row]

برچسب ها :

طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

دیدگاهتان را بنویسید